Zápasy - Junioři 27.10.2021
Autor: Ondřej Mach

Zpátky na vítěznou vlnu. Junioři v dohrávce přehráli Kladno 4:2

Foto Reportáž
Netradičně ve středu se na domácím ledě představila litvínovská juniorka. Chemici si v dohrávce 1. kola Extraligy juniorů poradili s kladenskými Rytíři, dvěma góly se blýskli Marek Slavík a Tim Danielčák.

1:0, 1:2, 4:2

Lepší vstup do utkání prožili domácí, kteří se v 8. minutě ujali vedení jako první. Na konci úvodní gólové akce byl Marek Slavík, asistenci u jeho branky si připsal obránce Baláž. Následně se vylučovalo na obou stranách, hostům se ale podařilo srovnat až za rovnovážného počtu hráčů na ledě.

V čase 16:17 se trefil Filip Šimek, na jeho zásah navázal o necelé tři minuty Filip Sachr. Rázem tak byli ve vedení Rytíři, kteří si do šatny odnesli hubený náskok. Smírný stav zařídil až těsně před polovinou zápasu znovu Marek Slavík po stejné spolupráci jako v předchozím případě.

Pro konečný výsledek ovšem byla klíčová poslední část. Devět minut před poslední sirénou strhl vedení na stranu chemiků Tim Danielčák a stejný hráč pečetil v 59. minutě litvínovskou výhru 4:2.

Lekce od silného Mountfieldu. Dorostenci padli na domácím ledě 2:7

Po páteční prohře v prodloužení chtěli Severočeši zvítězit, do cesty se jim postavil šestý Hradec Králové. Hosté šli do vedení díky dvěma zásahům Pajera, Litvínov se sice připomněl v prostřední dvacetiminutovce, ale Mountfield opět udeřil a s přehledem si zajistil tři body.
Zápasy - Dorost před 3 dny

Přesilové hry klíčem k úspěchu! Dorostenci deklasovali PZ Kladno 9:1

Ve druhém utkání dorostenecké nadstavby narazili chemici na kladenské Pracovní zálohy. Středočeši v úvodním duelu schytali debakl od Hvězdy, a tak měli co napravovat. Tahali za kratší konec a to kvůli častým vyloučením, které dokázali hosté tvrdě trestat. Za zmínku stojí výkon Jakuba Bednaříka, který se blýskl hattrickem.
Zápasy - Junioři 03.12.2021

Junioři padli s Pardubicemi po prodloužení 3:4

Ve 22. kole juniorské Extraligy zavítaly na led Litvínova Pardubice. Zápas přinesl celkem sedm branek, včetně té vítězné z prodloužení. Skóre sice otevřeli domácí, ale hosté otočili na 1:3, takže ke konci utkání to byli právě Litvínovští, kteří museli vynaložit své síly, aby dostali zápas do prodloužení.