KONTO NAŠEHO SRDCE HC VERVA LITVÍNOV

Vážení fanoušci,

základním posláním projektu KONTO NAŠEHO SRDCE je trvalá charitativní podpora tam, kde je třeba. Rozhodli jsme se podporovat oblasti sportu, zdraví, školství, zábavy a kultury a také obecně prospěšné projekty. Chceme vést děti ke sportu, spolupracovat s dětskými domovy, podporovat vzdělání ale také kulturní projekty. Rádi bychom podporovali i další dobročinné organizace a spolky, talentované děti ze sociálně slabých rodin, společné projekty hráčů HC Verva a dětí. Pokračovat dále v podpoře Para hokejistů, dětí s nemocí diabetes mellitus společně s Dia Help Most. Připravovat a podporovat ozdravné pobyty, zlepšovat životní prostředí a podporovat nemocné děti i spolupracovat s Domovy důchodců.

Nově jsme připravili možnost interakce, kdy mohou o podporu KONTA NAŠEHO SRDCE požádat lidé, kteří splňují podmínky žadatele o finanční podporu a to jsou:

• Rodiče dětí, které trpí vážnou nemocí nebo vážným zraněním, která vyžadují finanční náklady, které jsou nad běžné možnosti rodičů
  • Podpora sociálně slabších rodin žáků, dětí, které jsou dobré ve sportu, především v ledním hokeji a nemají na základní vybavení
  • Nejvyšší zástupci školních, dětských zařízení (ředitelé) dětských domovů, škol, učilišť pro podporu nadějných studentů, kteří pocházejí ze sociálně slabších rodin
  • Neziskové organizace, které zajišťují ozdravené pobyty pro děti
  • Všichni ostatní, kteří zajišťují pomoc nebo mají vliv na spolupráci pomoci dle vyspecifikované oblasti finanční podpory

Konto se plní po celý rok následujícím způsobem:

Přispívají fanoušci klubu, zájmová seskupení, finanční dary získáváme i od dalších fyzických a právnických osob, jednoduše přispívá každý, kdo chce podpořit dobrou věc. Transparentní účet Konta našeho srdce plní i naši stávající i noví partneři klubu.

Konto našeho srdce akce:

Vyplňte formulář:

Pro žadatele o finanční podporu je vytvořen jednotný formulář, který je ke stažení: ZDE
Každou žádost schvaluje garant za danou oblast (zdraví, školství, sport, zábava a kultura)

Transparentní účet má číslo: 7121032/0800 a bude stále k nahlédnutí ZDE na našem webu.

„Sbírkový účet je veden jako transparentní účet. V případě přispění finančních prostředků na tento účet, je zobrazeno jméno přispěvovatele, číslo jeho účtu a zaslaná finanční částka. Zasláním prostředků na náš sbírkový účet vyjadřujete svůj souhlas se zveřejněním Vašeho jména a dalších údajů, včetně výše zaslané finanční částky.“