Verva TV

08 | Adam Polášek

Litvínovský obránce Adam Polášek hodnotí osmý zápas letošního ročníku, ve kterém Verva podlehla Dynamu 1:3.

• Litvínovský kapitán Matúš Sukeľ vstřelil první branku utkání a zároveň zaznamenal svůj stý bod v TELH. Jak hodnotil zápas s Českými Budějovicemi, při kterém Verva i posedmé v řadě zapsala plný počet bodů?

• Mladý obránce Vojtěch Husinecký vstřelil svou první extraligovou branku a pomohl tak k rekordní výhře litvínovských chemiků.

• Asistenti David Moravec a David Kočí hodnotí páté kolo letošního extraligového ročníku v jehož rámci dokázala Verva porazit karlovarskou Energii 5:2.

• Denis Zeman svým gólem přispěl k pátému vítězství Vervy v řadě a pomohl tak svému týmu v boji na čele tabulky. Jak hodnotil podkrušnohorské derby?

• Šimon Zajíček odchytal první utkání v letošním extraligovém ročníku a přispěl ke čtvrté výhře chemiků ze čtyř zápasů. Zároveň byl vyhlášen nejlepším hráčem utkání.

• Švédský útočník Filip Sandberg má na kontě první gól v černožlutém dresu. Jak hodnotil utkání?

• Asistent Kladna Václav Skuhravý a hlavní trenér HC VERVA Litvínov Karel Mlejnek hodnotí třetí kolo letošního ročníku.

• Matěj Pekař vstřelil premiérovou branku v extralize za Litvínov a pomohl k výhře chemiků i ve druhém kole letošního extraligového ročníku.

• Asistent trenéra Peter Frühauf a hlavní trenér Litvínova Karel Mlejnek hodnotí první kolo letošního extraligového ročníku.