Podmínky soutěže jsou jednoduché: vložte do komentářů pod soutěžní příspěvek (odkaz na příspěvek naleznete níže) fotku v dresu či klubovém oblečení a napište nám, co na litvínovském klubu máte rádi, proč jste se stali fanoušky, nebo například váš nejoblíbenější zážitek s HC VERVA. Kreativitě se meze nekladou.

Ceny pro výherce:

1. místo:

• 2 ks VIP vstupenek na hokejové utkání HC Sparta Praha - HC VERVA Litvínov (25. ledna 2022)
  • 2 ks podepsaných replik hráčských dresů HC VERVA Litvínov celým A-týmem
  • Voucher na nákup 1 000 Kč ve Vervashopu

2. místo:

• Podepsaný fandres HC VERVA Litvínov celým A-týmem
  • 2 ks vstupenek na sezení na domácí utkání HC VERVA Litvínov - HC Sparta Praha (13. 2. 2022)
  • Voucher na nákup 1 000 Kč ve Vervashopu

3. místo:

4. místo:

• Tričko HC VERVA Litvínov

5. místo:

• Puk HC VERVA Litvínov

Bonusová cena pro uživatele Černožluté karty, kteří kartu obdrželi v roce 2021 (má na kartě platnost do roku 2026):

• Šála HC VERVA Litvínov

Nemáte ještě Černožlutou kartu? Nevadí! Založit si ji můžete také z pohodlí domova.

Černožlutou kartu si můžete založit online a navíc získáte odměnu ve výši 1000 Kč. Nebo si kartu založte na libovolné pobočce ČSOB a jako poděkování obdržíte dva lístky na stání na vybrané utkání HC VERVA.

Více informací naleznete na webu Černožluté karty,  www.cernozlutakarta.cz.

Chci Plus Konto s odměnou 1 000 Kč

Chci Poštovní účet s odměnou 1 000 Kč

Kompletní podmínky "Velké podzimní soutěže s Černožlutou kartou"

1. Soutěž je určena pouze pro držitele Černožluté karty, kteří mají otevřený účet u ČSOB a Poštovní Spořitelny a vlastní platnou Černožlutou kartu (dále jen "soutěžící")
  2. Pořadatelem soutěže je společnost HC VERVA Litvínov, a.s. (dále jen "pořadatel")
  3. Soutěž začíná 6. října 2021 a končí 31. prosince 2021 ve 23:59.
  4. Soutěžící, jejichž komentář bude uveřejněn pod soutěžním příspěvkem po skončení soutěže, ztrácejí nárok na výhru kterékoliv z cen zmíněných výše.
  5. Soutěžící, kteří nejsou držiteli Černožluté karty, ztrácejí nárok na výhru kterékoliv z cen zmíněných výše.
  6. Pro získání některé z cen musí soutěžící uveřejnit komentář pod soutěžním příspěvkem na Facebooku pořadatele dle zadání.
  7. Každý soutěžící má nárok na získání pouze jedné z uvedených cen.
  8. Výherci budou vybráni na základě originality a relevantnosti soutěžního příspěvku.
  9. Před předáním cen je potřeba se prokázat občanským průkazem a platnou Černožlutou kartou na jméno soutěžícího. Nemá-li soutěžící občanský průkaz nebo černožlutou kartu, postačí předložení občanského průkazu a černožluté karty zákonným zástupcem (platí pro soutěžící do maximálního věku 15 let).
  10. Předání cen proběhne v neděli 9. ledna 2022 na ZS Ivana Hlinky,
  11. Pořadatelem soutěže není společnost Facebook.
  12. Pořadatel si vyhrazuje právo z organizačních důvodů kdykoliv změnit podmínky soutěže.