Na co se můžete těšit? Pokud by pro vás měření sil s indiány nebylo dostatečnou pozvánkou, můžete se s námi naladit na blížící se vánoční svátky. Přijďte se pozdravit s hráči chemiků, kteří nebudou moct zasáhnout do utkání do našeho VERVÁNOČNÍHO koutku na ochozu mezi jižní a východní tribunou. Otevřený bude půl hodiny před zápasem až do jeho skončení.

• Pro naše nejmenší fanoušky budou připravené sladké dárečky.
  • Naopak naši příznivci mohou přinést přáníčko ke svátkům a do nového roku, které předáme do kabiny. Kreativitě se meze nekladou, přineste papírovou formu či nějaký výrobek.
    • Tato možnost bude k dispozici nejen pro utkání 20.12., ale následně také 26.12. a 30.12.
  • Zároveň bude probíhat sbírka hraček pro děti z dětských domovů. Své dary můžete umístit pod náš vánoční stromeček přímo ve VERVÁNOČNÍM koutku.
    • I tato možnost bude k dispozici nejen pro utkání 20.12., ale následně také 26.12. a 30.12.

Celý zápas bude provázet vánoční atmosféra, kterou doladí vánoční songy. A také se můžete těšit na speciální vánoční přestávkovou soutěž. Speciální dresy pro tento zápas hráči neobléknou, ty si schováme na jinou, blížící se událost.