Preview A-tým 08.08.2018
Autor: Ondřej Vlk, foto: Jan Jindra

Ve čtvrtek čeká Vervu v Mostě odveta s Kladnem!

Litvínov ve čtvrtek odehraje odvetu s kladenskými Rytíři na mosteckém zimním stadionu. Žlutočerní v prvním přípravném utkání porazili Kladno 3:1, ale výkon optimální nebyl. Parta pod vedením Milana Razýma a Radima Skuhrovce bude od 17:30 usilovat o druhé vítězství v přípravě na novou sezónu. Vstupné je zdarma.
I přes výhru nebyli trenéři Vervy s výkonem svých svěřenců spokojení. "Z naší strany to ještě nebylo úplně optimální. Objevily se nám tam i dobré věci, ale je ještě spousta věcí, které na tréninku trénujeme a ještě se nám je nepovedlo přenést do zápasu," lamentoval asistent trenéra Radim Skuhrovec. 

Hned v prvním přípravném utkání se prosadili nováčci v kádru Litvínova. První branku zařídil v úniku obránce Ščotka a třetím gólem pojišťoval vítězství šestnáctiletý Myšák. Do utkání ze základního kádru nenastoupil Hunkes, Kubát, Tůma a brankář Petrásek. 


Litvínov se musí ještě spokojit se zázemím v partnerském Mostě, protože na Zimním stadionu Ivana Hlinky stále ještě není připravena ledová plocha z důvodu rekonstrukce strojovny. A-tým se na mosteckém stadionu bude připravovat minimálně do konce tohoto týdne a pokud se povede připravit ledovou plochu, tak by se chemici přesunuli příští týden už do domácího prostředí. 

1. přípravné utkání: Kladno - Litvínov (1:3)

Branky a nahrávky: 51. Strnad (Vildumetz, Kubík) – 8. Ščotka (Černý), 27. Hanzl (Petružálek), 59. Myšák (Baránek, Hübl). Vyloučení: 2:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 690. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3. 

Sestavy:
Cikánek – Volráb, Kehar, Zich, Zajíc, Zelingr, Svedlund – Kružík, Kaut, Schildhabel – Vildumetz, Kubík, Strnad – Hajný, Zikmund, Š. Bláha – Jelínek, Filip, M. Bláha.

Janus – Sörvik, Baránek, Ščotka, Doudera, Šesták, Strejček, Březák – Hanzl, Mikúš, Petružálek – Myšák, Hübl, Lukeš – Černý, Gerhát, Trávníček – Jurčík, Válek, Matoušek.
Mládež včera

Tři hráči Litvínova jsou v nominaci krajského výběru ročníku 2007

I hráči ročníku narození 2007 jsou nominováni do krajského výběru. Litvínov budou na turnaji v Třemošné reprezentovat tři hráči - Jindřich Koky, Karel Sýkora a Tobias Trejbal. Akce se koná 24.2.
Více >
Mládež včera

Do krajského výběru bylo nominováno třináct litvínovský hráčů

L i t v í n o v - Bývá takřka pravidlem, že trenéři většiny mládežnických kategorií sáhnou při reprezentačních výběrech do týmů Litvínova. Podobně se tak stalo i v případě nominace do krajského výběru, který se bude konat 24. 2. ve Frýdlantu. Turnaj je určen pro hráče, kteří jsou narozeni v roce 2005. Černožlutí „přispěli“ deseti, potažmo třinácti...
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Juniorská cesta do města perníku byla neúspěšná, body zůstaly v Pardubicích

Junioři nenavázali na povedený výkon ze zápasu se Spartou a na Pardubice nevyzráli. Přitom mohlo být vše úplně jinak, protože Severočeši dokonce dvakrát vedli, ale nakonec jejich naděje zašlapala produktivita domácích střelců. Také bonusový bod získali hráči Pardubic, čtvrtý bod zajistil Bučko.
Více >
×
Odehrané v 17:20 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Oceláři Třinec