A-tým 06.01.2011
Autor: Redakce

V pátek v Liberci, v neděli doma Kladno (doplněno)

Do tygří klece se v pátek vydá Litvínov. Až v půl sedmé večer začne v Liberci utkání 39. kola Tipsport extraligy, ve kterém Benzina potřetí v této sezóně změří síly s Bílými Tygry.

Do tygří klece se v pátek vydá Litvínov. Až v půl sedmé večer začne v Liberci utkání 39. kola Tipsport extraligy, ve kterém Benzina potřetí v této sezóně změří síly s Bílými Tygry.

Pod Ještědem bude Litvínov usilovat o první výhru ve vzájemném zápase v tomto ročníku. V Liberci v říjnu prohrávala Benzina 0:2, ale vybojovala nakonec bod za remízu 2:2. V prodloužení byl šťastnější soupeř (2:3p).
Odveta v Litvínově přinesla jedinou branku z hole libereckého Vantucha (0:1).

Hostům patří nyní lichotivá třetí příčka v tabulce s 65 body.
Útočníku Petru Nedvědovi PAK díky třiceti asistencím (9 + 30) čtvrté místo v kanadském bodování celé soutěže.

V neděli Litvínov nastoupí ve 39. kole doma proti houževnatým bojovníkům z Kladna. Své účinkování ve 3. čtvrtině soutěže však černožlutý tým uzavře až v úterý 25. ledna dohrávaným zápasem 35. kola na Spartě. Už je na něj vyprodáno pět autobusů.

Po 19-ti a 18 bodech v prvních dvou částech maratónu základní části TELH má nyní Litvínov ve třetím dějství na kontě 14 bodů a tři zápasy k dobru.
Náskok na Plzeň zůstal po minulém kole stejný díky nečekané výhře Západočechů v Brně. Litvínov bude hrát s Plzní ještě jednou a to doma.
Náskok na Spartu se zvýšil z devíti na 12 bodů po porážce Pražanů v Liberci. Litvínov bude hrát se Spartou ještě dvakrát a vždy v hlavním městě (25. 1. a 4. 2.).

Útočník HC BENZINA Litvínov Jan Bojer se brankou podílel na remíze Litoměřic ve středečním utkání první ligy v Benátkách nad Jizerou.
Mužstvo dnes trénovalo včetně brankáře Petra Fraňka a obránce Radima Skuhrovce, chybí stále Martin Ručinský (zranění) a Michal Trávníček (nemoc). V Liberci možná bude připraven do hry i ze zámoří se vracející útočník Juraj Majdan.

Zápasy - Junioři včera

Neúspěšný výjezd do hlavního města, junioři prohráli se Spartou 3:5

P r a h a - Černožlutá juniorka si dnešním zápasem zřejmě zavřela dveře do vyřazovací části DHL Superpoháru. Sparta dala chemikům lekci z produktivity, po celou dobu vedla a nakonec zaslouženě zvítězila. Po čtvrté porážce z posledních pěti klání tak litvínovská naděje na postup existuje už jen v teoretické rovině.
Více >
Zápasy - Dorost včera

Nejtěsnější možný výsledek! Dorost podlehl Vítkovicím 0:1

L i t v í n o v - Typicky fotbalovým výsledkem dopadl dnešní zápas dorostu proti Vítkovicím. O vítězi rozhodl v první třetině z přesilové hry Vřeský. Litvínovu se nepovedlo využít ani jednu z pěti přesilových her, které mu vítkovičtí darovali. Na obou stranách předvedli skvělý výkon brankáři.
Více >
Žáci včera

DEVÍTKA: Další demolice Ústí a první klopýtnutí

Litvínovská devátá třída se pomalu blíží k závěru své skupiny a my vám po dalších dvou zápasech přinášíme mládežnický přehled. Černožlutí si minulý týden jasně poradili s ústeckým Slovanem, tento víkend ale přišla první porážka na půdě Kladna. Nutno podotknout, že chemici jsou stále s velkým náskokem na čele tabulky.
Více >
×
Dnes v 15:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Energie Karlovy Vary