A-tým 10.12.2011
Autor: Redakce

V pátek doma proti přímému konkurentovi v bitvě o desítku - Kometě! (doplněno)

Tříbodový náskok si Litvínov vybojoval na Brno, svého aktuálně největšího soka v boji o některé z prvních deseti míst v tabulce. A obhajovat jej bude v pátek, v přímém souboji s Kometou! ...

Tříbodový náskok si Litvínov vybojoval na Brno, svého aktuálně největšího soka v boji o některé z prvních deseti míst v tabulce. A obhajovat jej bude v pátek, v přímém souboji s Kometou!

Na vypadnutí z toužených pozic zareagovali na jihu Moravy výměnou dvou hráčů se Slavií, shodou okolností nedělním litvínovským soupeřem. Už zítra by se tak měl v kádru Komety představit obránce Vašíček (škoda, že už černý dres neobléká Roman Vopat...) a dvojici brněnských Svobodů rozšíří třetí jmenovec, Tomáš.
Z kádru byli naopak uvolněni nejproduktivnější útočník Pospíšil a obránce Valach.

Z Vítkovic se vrátil se zraněním útočník František Lukeš. Otazník nad jeho dalšími starty vystavil poraněný meniskus. Hráč absolvoval vyšetření u jednoho spocilaisty a čeká ho ještě jedno u jiného.
Z obránců bude tentokrát odpočívat David Pojkar, vrací se Marek Černošek. Připraveno bude osm obránců a tucet útočníků.
Pokud by nemohl hrát Lukeš, aktuálně jeden z nejproduktivnějších hráčů soutěže a lídr litvínovského bodování, naskočí pravděpodobně ve čtvrté formaci k letošní premiéře Lukáš Rindoš a první a čtvrtý útok se drobně přeskupí. Dnes v první řadě trénoval Jan Bojer. Druhá a třetí formace by měly zůstat beze změny.

Verva Kometu přemohla v prvním zápase v září doma (4:1), venku naopak v říjnu podlehla (1:5). Páteční duel tak leccos napoví i o bilanci letošních vzájemných zápasů, která může hrát roli po 52. kole při bodové rovnosti.

Jak bylo dnes oznámeno, Miroslav Kluc (* 1922), bývalý litvínovský útočník a trenér, bude příští týden jako jeden z pěti nových členů uveden do Síně slávy českého hokeje.
Věnován je tomu prostor ve víkendových číslech zpravodaje Brejk, hlavně v neděli.

Ve Fanshopu proti stadiónu už je k dispozici nová sada kartiček OFS celého týmu HC VERVA Litvínov z této sezóny (ve žlutých dresech).

Máme tu v pátek od 17:30 zase jen klasický "šestiboďák"!
Litvínov by rád udržel pozitivní bilanci +4 body v tabulce pravdy třetí čtvrtiny.
Pomůžete pořádně hráčům?
A v neděli také!

Zápasy - Junioři včera

Neúspěšný výjezd do hlavního města, junioři prohráli se Spartou 3:5

P r a h a - Černožlutá juniorka si dnešním zápasem zřejmě zavřela dveře do vyřazovací části DHL Superpoháru. Sparta dala chemikům lekci z produktivity, po celou dobu vedla a nakonec zaslouženě zvítězila. Po čtvrté porážce z posledních pěti klání tak litvínovská naděje na postup existuje už jen v teoretické rovině.
Více >
Zápasy - Dorost včera

Nejtěsnější možný výsledek! Dorost podlehl Vítkovicím 0:1

L i t v í n o v - Typicky fotbalovým výsledkem dopadl dnešní zápas dorostu proti Vítkovicím. O vítězi rozhodl v první třetině z přesilové hry Vřeský. Litvínovu se nepovedlo využít ani jednu z pěti přesilových her, které mu vítkovičtí darovali. Na obou stranách předvedli skvělý výkon brankáři.
Více >
Žáci včera

DEVÍTKA: Další demolice Ústí a první klopýtnutí

Litvínovská devátá třída se pomalu blíží k závěru své skupiny a my vám po dalších dvou zápasech přinášíme mládežnický přehled. Černožlutí si minulý týden jasně poradili s ústeckým Slovanem, tento víkend ale přišla první porážka na půdě Kladna. Nutno podotknout, že chemici jsou stále s velkým náskokem na čele tabulky.
Více >
×
Dnes v 15:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Energie Karlovy Vary