A-tým 05.01.2012
Autor: Redakce

V lednu třikrát v televizi, středeční trénink také v kombinované sestavě

Jsou známy televizní přenosy z utkání TELH v novém roce až do další reprezentační přestávky, tj. do 5. února 2012. Zápasy našeho celku byly v lednu do přímého přenosu vybrány hned třikrát, ve 38., 41. a 43. kole Tipsport extraligy. ...

Jsou známy televizní přenosy z utkání TELH v novém roce až do další reprezentační přestávky, tj. do 5. února 2012. Zápasy našeho celku byly v lednu do přímého přenosu vybrány hned třikrát, ve 38., 41. a 43. kole Tipsport extraligy.

 V zajímavý termín - pátek třináctého (pro koho bude šťastný?) - přivítá Verva aktuálního lídra soutěže, pražskou Spartu (18:10). Vysílat bude ČT4.
Necelý týden na to, ve čtvrtek 19. ledna, bude za asistence kamer Nova Sportu předehráno utkání 41. kola HC Mountfield ČB - HC VERVA Litvínov (18:10).
A konečně opět za týden, 27. ledna, bude ČT4 přenášet z Litvínova duel našeho celku a Komety Brno (18:15).
Půjde už o třináctý PP z utkání HCVL v probíhající sezóně. V minulém ročníku bylo uskutečněno deset přenosů ze zápasů žlutočerných barev v základní části a pět přenosů z play off.

I ve středu trénoval Litvínov v neúplné sestavě. Viktor Hübl má poranění v horní polovině těla, Martin Hujsa je nemocen a nad jejich startem ve víkendových zápasech je otazník. Mimo hru je Jan Bojer, který má výron v kotníku. S týmem se připravovali i junioři Smolka a Jurčík. Obránce Gula s útočníkem Rindošem by dnes měli vypomoci Litoměřicím v první lize.

Zápasy - Junioři včera

Neúspěšný výjezd do hlavního města, junioři prohráli se Spartou 3:5

P r a h a - Černožlutá juniorka si dnešním zápasem zřejmě zavřela dveře do vyřazovací části DHL Superpoháru. Sparta dala chemikům lekci z produktivity, po celou dobu vedla a nakonec zaslouženě zvítězila. Po čtvrté porážce z posledních pěti klání tak litvínovská naděje na postup existuje už jen v teoretické rovině.
Více >
Zápasy - Dorost včera

Nejtěsnější možný výsledek! Dorost podlehl Vítkovicím 0:1

L i t v í n o v - Typicky fotbalovým výsledkem dopadl dnešní zápas dorostu proti Vítkovicím. O vítězi rozhodl v první třetině z přesilové hry Vřeský. Litvínovu se nepovedlo využít ani jednu z pěti přesilových her, které mu vítkovičtí darovali. Na obou stranách předvedli skvělý výkon brankáři.
Více >
Žáci včera

DEVÍTKA: Další demolice Ústí a první klopýtnutí

Litvínovská devátá třída se pomalu blíží k závěru své skupiny a my vám po dalších dvou zápasech přinášíme mládežnický přehled. Černožlutí si minulý týden jasně poradili s ústeckým Slovanem, tento víkend ale přišla první porážka na půdě Kladna. Nutno podotknout, že chemici jsou stále s velkým náskokem na čele tabulky.
Více >
×
Dnes v 15:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Energie Karlovy Vary