A-tým 09.03.2018
Autor: Redakce

Tomáš Frolo v Litvínově

S HC VERVA Litvínov se začal v tomto týdnu připravovat zkušený obránce Tomáš Frolo, kterému skončila sezóna ve Vsetíně.
Klub využil práva na jeho střídavý start a může jej využít i v letošní baráži.

V Litvínově Tomáš Frolo (narozen 26. ledna 1982) působil v předchozích třech sezónách. V roce 2015 získal se žlutočernými barvami i mistrovský titul.

V tomto ročníku WSM ligy zaznamenal Frolo v dresu Vsetína v 50 zápasech 20 kanadských bodů (4+16). Poprvé znovu za Vervu může nastoupit už dnes.
Zápasy - Dorost včera

Dorost nestačil na lídra tabulky z Hradce, Mountfieldu podlehl 1:3

L i t v í n o v - Dorostenci poprvé v nadstavbě prohráli na vlastím ledě. Ve velmi aktivním utkání podlehli jednomu z favoritů soutěže, který byl efektivnější v zakončení. Jedinou branku Litvínova vstřelil Marek Krocker.
Více >
Preview - Junioři včera

Další litvínovský výjezd, juniorku o víkendu čeká Liberec a Boleslav

Turnaj O Pohár DHL pokračuje pro litvínovské juniory dalším tripem. V pátek černožlutá družina narazí na severočeský Liberec, den nato se přesune do Mladé Boleslavi k bitvě s místními Bruslaři. Podaří se dvacítce vydolovat nějaké body?
Více >
Žáci včera

SEDMIČKA: Těsná ústecká prohra a vysoká výhra proti Kladnu

Černožluté sedmáky čekal lokální soupeř z Ústí nad Labem. Na ledě nedalekého Slovanu nedokázali litvínovští převážit misky vah na svou stranu a těsně domácím podlehli. V dalším utkání přijelo na sever Čech Kladno. Středočeši nezvládli odvrátit vysokou porážku a prohráli vysoko 2:7.
Více >
×
Dnes v 17:00 | Jun.
Bílí Tygři Liberec
Litvínov mládež