A-tým 16.09.2021
Autor: Vladislav Kollert

STRABAG Rail, a.s. se stal novým významným partnerem HC VERVA Litvínov

Vedení HC VERVA Litvínov se dohodlo se společností STRABAG Rail, a.s. na nové spolupráci. Klub si velmi váží podpory tohoto významného partnera a těší se na spolupráci.

STRABAG Rail a.s. je součástí technologického stavebního koncernu STRABAG, patří k předním stavebním společnostem s působností zejména na území České a Slovenské republiky s přesahem do dalších evropských zemí. STRABAG Rail a.s. je komplexní stavební firmou, přičemž nosným výrobním programem je realizace dopravních staveb se specializací na železniční stavby, kde je společnost trvale špičkou v oboru a kde se jako generální zhotovitel podílí na realizaci železničních koridorů.

Více informací o partnerovi naleznete na webu www.strabagrail.cz.

Zápasy - Dorost dnes

Další těsná prohra v prodloužení. Litvínovští dorostenci nestačili na favorizovanou Plzeň

Po zaváhání s pražskou Hvězdou chtěli Severočeši prohru odčinit. V cestě jim však stála silná Plzeň. Chemici dokázali s indiány držet krok až do samého konce, o dělbě bodů nakonec muselo rozhodnout prodloužení. V něm se prosadil plzeňský Eichler, a tak Litvínov přijíždí z venkovního kluziště alespoň s jedním bodem.
Více >
Zápasy - Junioři včera

Junioři zničili Salzburg a podruhé za sebou vyhráli, hattrickem se blýskl Danielčák

Po páteční výhře nad Českými Budějovicemi se juniorce podařilo vysoce přehrát také rakouského soupeře. Litvínov si po brankách Lukáše Stehlíka, Marka Slavíka, Jana Vopata, Jaroslava Fišera a hattricku Tima Danielčáka připisuje další tři body do tabulky.
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Vítězný návrat na domácí půdu, junioři porazili České Budějovice 4:1

Tři zápasy čekali na první domácí vítězství, dočkali se v pátek večer. Černožlutí junioři po gólech Davida Skuhrovce, Víta Berana, Lukáše Stehlíka a Jana Vopata získali tři body proti českobudějovickému Motoru.
Více >
×
Odehrané 15:00 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Energie Karlovy Vary