A-tým 09.08.2018
Autor: Ondřej Vlk, foto: Jan Jindra

Lidi se asi přišli zchladit, ale tolik jsem jich nečekal, směje se V. Hübl

Litvínov na mosteckém zimním stadionu čekalo pěkné překvapení. Téměř tři tisíce lidí si našlo cestu na první domácí duel Vervy, který se ale z technických důvodů musel odehrát v Mostě. Chemici převedli před plným hledištěm kanonádu, když pěti góly vyprovodili Kladno na cestu domů. Pod jednu branku se podepsala i výborně hrající druhá lajna.
Druhý útok vede velezkušený centr Viktor Hübl, který má na křídlech mazáka Františka Lukeše a bejamínka Jana Myšáka. "Rozumíme si už od začátku, zatím to vypadá dobře, tak doufám, že to přeneseme do zápasů hlavně střelecky," říká Viktor Hübl. Jejich lajna měla v odvetě s Kladnem možná nejvíce šancí, ale brankou skončila jen jedna. "Já měl dneska šancí, nějakého góla navíc jsme mohli dát, ale tak doufám, že si to schováváme na ty důležitější zápasy," usmívá se litvínovský matador.

Celý rozhovor:

Mládež včera

Tři hráči Litvínova jsou v nominaci krajského výběru ročníku 2007

I hráči ročníku narození 2007 jsou nominováni do krajského výběru. Litvínov budou na turnaji v Třemošné reprezentovat tři hráči - Jindřich Koky, Karel Sýkora a Tobias Trejbal. Akce se koná 24.2.
Více >
Mládež včera

Do krajského výběru bylo nominováno třináct litvínovský hráčů

L i t v í n o v - Bývá takřka pravidlem, že trenéři většiny mládežnických kategorií sáhnou při reprezentačních výběrech do týmů Litvínova. Podobně se tak stalo i v případě nominace do krajského výběru, který se bude konat 24. 2. ve Frýdlantu. Turnaj je určen pro hráče, kteří jsou narozeni v roce 2005. Černožlutí „přispěli“ deseti, potažmo třinácti...
Více >
Zápasy - Junioři před 2 dny

Juniorská cesta do města perníku byla neúspěšná, body zůstaly v Pardubicích

Junioři nenavázali na povedený výkon ze zápasu se Spartou a na Pardubice nevyzráli. Přitom mohlo být vše úplně jinak, protože Severočeši dokonce dvakrát vedli, ale nakonec jejich naděje zašlapala produktivita domácích střelců. Také bonusový bod získali hráči Pardubic, čtvrtý bod zajistil Bučko.
Více >
×
Odehrané v 17:20 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Oceláři Třinec