Rozhovory 08.12.2018
Autor: Tereza Čubanová

František Gerhát: Plzeň výborně bruslila

Ve včerejším utkání získali chemici na svém ledě jeden bod. Odehráli vyrovnané utkání proti Plzni, které za stavu 1:1 rozhodly až nájezdy. Jediný gól vstřelil František Gerhát. ”Dostali jsme gól až ve třetí třetině a těžko se nám dotahovalo. Naštěstí jsme dali gól v oslabení, když nám to nešlo ve hře 5na5 ani v přesilovkách,” řekl v rozhovoru střelec Gerhát.
Po pátečním utkání se Verva nachází na 11. příčce extraligové tabulky. Tabulka je ale velmi vyrovnaná, a tak vše může změnit hned nedělní zápas na ledě Vítkovic, kam hráči Litvínova odcestovali již dnes. Zápas proti Plzni rozhodly až nájezdy, které se chemikům vůbec nevyvedly. Jediný nájezd dokázal proměnit Lukeš. Za Plzeň nastoupil poprvé v letošní sezóně navrátilec Jan Kovář, který rozhodl utkání svým vítězným nájezdem. "Vnímal jsem ho hodně na buly, kde jsem si na něj dával velký pozor. Samozřejmě když přijde takový hráč do týmu, tak na něj dáváte větší pozor. Je to strašně šikovný hráč a naštěstí tedy padl jen jeden gól," dodal autor jediné branky Litvínova František Gerhát.  
Mládež před 3 dny

Myšák byl nominován na přípravné kempy reprezentace U18

Jan Myšák si skvělými výkony v litvínovském dresu řekl o nominaci do reprezentační osmnáctky. České mladíky čekají na konci března a počátku dubna dva přípravné kempy v Kravařích.
Více >
Rozhovory - Junioři 20.03.2019

Mužstvo udělalo ohromný pokrok, hlásí trenér juniorky Mrázek

Junioři letos sezonu zakončili těsně před branami play off. Jak letošní ročník hodnotí trenér Radek Mrázek?
Více >
Mládež 20.03.2019

Další pozvánka! Baláž je znovu v nominaci reprezentace U17

V únoru byl vyhlášen nejlepším obráncem Evropského olympijského festivalu mládeže, teď je Ondřej Baláž opět nominován do reprezentace do 17 let. Na začátku dubna se zúčastní přípravného kempu a prestižního Turnaje pěti zemí ve švýcarské Basileji. Mezi náhradníky figuruje i Lukáš Stehlík.
Více >