Tiskové zprávy 22.12.2018
Autor: Tisková zpráva, foto: Stanislav Souček

Do Litvínova míří na měsíční hostování kanadský obránce Sébastien Piché

Verva se dohodla s hradeckým Mountfieldem na měsíčním hostování kanadského obránce Sébastiena Pichého. Litvínov ho tak bude moci využít v nabitém prosincovém a lednovém programu. Za Litvínov by tak měl nastoupit už v utkání proti Pardubicím.
Třicetiletý ofenzivní bek působil několik let v zámoří. Zahrál si i na farmě slavné NHL, když nastoupil v AHL ke 42 utkáním. Svou hrou se výrazně prosadil až v Evropě. Působil v rakouské EBEL, první povedenou sezónu odehrál v Bolzanu. Čtyři sezóny odehrál v rakouském Linci, kde se mu bodově velmi dařilo.

 Před sezónou si ho vyhlédl Hradec Králové, za který nastoupil do sedmnácti utkání s bilancí jednoho gólu a čtyř přesných přihrávek. Verva tak získala na měsíční hostování posilu do obranných řad. „Máme dlouhodobě oslabenou obranu a snažíme se sehnat ofenzivního obránce. Naskytla se nám možnost prozatím na měsíc angažovat Sébastiena Pichého. Je to zkušený bek, který má zkušenosti z EBEL i zámořských soutěží. Jsme rádi, že nám vypomůže, “ říká generální ředitel klubu Jiří Šlégr.

Statistiky Sébastiena Pichého:

Konto našeho srdce včera

Konto našeho srdce podpořilo spolek Nové háro a pomohlo získat Karolínce paruku z pravých vlasů

Konto našeho srdce opět rozdávalo radost a podpořilo spolek Nové háro. Cílem bylo splnit Karolínce, která podstupuje onkologickou léčbu, přání získat paruku z pravých vlasů.
Více >
Konto našeho srdce před 2 dny

Konto našeho srdce spolu s Jakubem Petružálkem převzali šek od litvínovských veteránů.

Spolek Veteráni Litvínov a Destinační agentura Krušné hory připravili na sobotu 15.6.2019 zahájení turistické sezóny, konal se již IV.ročník srazu veteránů a souběžně probíhal program i na letišti u Braňan.
Více >
Junioři před 2 dny

Juniorka zná rozpis zápasů do další sezony

Od minulého týdne je rozlosována nejvyšší juniorská soutěž, která od nového ročníku ponese název "DHL Juniorská liga akademií". První zápas černožluté čeká ve čtvrtek 5. září na domácím ledě.
Více >