Tiskové zprávy 22.12.2018
Autor: Tisková zpráva, foto: Stanislav Souček

Do Litvínova míří na měsíční hostování kanadský obránce Sébastien Piché

Verva se dohodla s hradeckým Mountfieldem na měsíčním hostování kanadského obránce Sébastiena Pichého. Litvínov ho tak bude moci využít v nabitém prosincovém a lednovém programu. Za Litvínov by tak měl nastoupit už v utkání proti Pardubicím.
Třicetiletý ofenzivní bek působil několik let v zámoří. Zahrál si i na farmě slavné NHL, když nastoupil v AHL ke 42 utkáním. Svou hrou se výrazně prosadil až v Evropě. Působil v rakouské EBEL, první povedenou sezónu odehrál v Bolzanu. Čtyři sezóny odehrál v rakouském Linci, kde se mu bodově velmi dařilo.

 Před sezónou si ho vyhlédl Hradec Králové, za který nastoupil do sedmnácti utkání s bilancí jednoho gólu a čtyř přesných přihrávek. Verva tak získala na měsíční hostování posilu do obranných řad. „Máme dlouhodobě oslabenou obranu a snažíme se sehnat ofenzivního obránce. Naskytla se nám možnost prozatím na měsíc angažovat Sébastiena Pichého. Je to zkušený bek, který má zkušenosti z EBEL i zámořských soutěží. Jsme rádi, že nám vypomůže, “ říká generální ředitel klubu Jiří Šlégr.

Statistiky Sébastiena Pichého:

Konto našeho srdce 27.04.2021

Společně s ČSOB, Medicco a Wegget jsme pomohli malému Darýskovi a slečně Johance

Konto našeho srdce s podporou ČSOB, partnery Medicco, s.r.o. a Wegett.cz pomohlo malému Darýskovi a slečně Johance.
Více >
Mládež 16.04.2021

Útočník David Skuhrovec je v nominaci na MS do osmnácti let

Skvělá zpráva přišla z jihomoravského Vyškova. Trenéři reprezentační osmnáctky zveřejnili zúženou soupisku na mistrovství světa do osmnácti let, na které figuruje i litvínovský útočník David Skuhrovec.
Více >
Mládež 14.04.2021

Litvínovští hráči v mládežnických reprezentacích do osmnácti a dvaceti let

Sezona už je sice u konce, pro některé hráče ale ještě pokračuje. O nominaci na mistrovství světa osmnáctiletých aktuálně bojuje útočník David Skuhrovec. S kategorií do dvaceti let se pak v rámci dalšího přípravného kempu připravují obránci Ondřej Baláž, Jiří Háva a útočník Lukáš Stehlík.
Více >