A-tým 27.01.2012
Autor: Redakce

Do Brna k důležité bitvě. Na Slavii v neděli v zájezdu poslední dvě místa!

Vyprazdňující se litvínovská marodka je potěšující zprávou před víkendovými zápasy. ”S obráncem Markem Černoškem už můžeme počítat, uvidíme, jak na tom bude Franta Lukeš, který s námi od tohoto týdne trénuje,” uvedl hlavní kouč mužstva Jiří Kučera, který se svými kolegy přichystal i změny v sestavě. ...

Vyprazdňující se litvínovská marodka je potěšující zprávou před víkendovými zápasy.
"S Markem Černoškem už můžeme počítat a uvidíme, jak na tom bude Franta Lukeš, který s námi od tohoto týdne trénuje," uvedl hlavní kouč mužstva Jiří Kučera, který se svými kolegy přichystal i změny v sestavě.
V zájezdu Fanclubu na Slavii zbývají poslední dvě místa!
(Viz článek Hlaste se... níže na stránce)

Brno v úterní dohrávce porazilo Kladno 1:0 a zvítězilo tak doma popáté za sebou. Pokud by se mu to v pátek nad Vervou podařilo pošesté, zvýšilo by svůj náskok na Litvínov na šest bodů a na play off minimálně na pět bodů (Slavia hraje v Českých Budějovicích). Stále bude zbývat ještě devět zápasů, ale není asi třeba zdůrazňovat důležitost nejbližší bitvy na moravském poli.

Právě Brno a Slavia jsou nejbližšími soupeři Litvínova. "Sedli jsme si se staršími kluky a probrali s nimi důkladně situaci. Všichni víme, o co hrajeme. Hlavně ti zkušení hráči teď musí zabrat. Pak se přidají i mladí, v tomhle duchu se hlavně nesla naše debata," přiblížil Jiří Kučera. 

Ke kádru dále uvedl: "Petr Franěk trénuje, stejně jako Martin Hujsa, který nastupuje v poslední době se sebezapřením, ale i v pátek chce hrát. Žádnou skepsi v týmu nepociťujeme. Rozdělíme čtvrtý útok, aby mohl hrát třeba i proti první řadě soupeře. Ale bereme to tak, že máme čtyři vyrovnané řady," vysvětluje kouč, který samozřejmě s ohledem na soupeře a blížící se utkání nemohl prozradit úplně vše.

A pokračuje: "Do přesilovek jsme sestavili dvě formace a s určitými změnami. Jak moc by nám pomohlo vstřelit první gól? Hodně se v minulých zápasech odvíjelo od naší špatné koncovky. Když jsme nevstřelili branku, přišla nervozita, puky nám pak přeskakovaly hokejky, zkrátka, odvíjely se od toho další detaily naší hry," uzavírá Jiří Kučera. Otazník jen nad startem Jenáčka.

Zápas Brna s Litvínovem rozhodne také o tom, kdo bude mít letos lepší vzájemnou bilanci, která rozhoduje o umístění v případě bodové rovnosti po 52. kole. Zatím je poměrem 5:4 Verva úspěšnější Komety (4:1, 1:5, 3:2sn).

Zápasy - Dorost včera

Neúspěšná odveta s Chomutovem. Dorostenci ztratili vedení a prohráli 1:5

Dorost se vrátil do zápasového tempa na ledě prvního Chomutova. Pirátům chtěli chemici vrátit porážku, kterou utrpěli v posledním vzájemném zápase. Litvínovské naděje sice krátce vedly, poté ale kraloval domácí Daniel Badinka, který zaznamenal hattrick.
Více >
Mládež včera

Na akci Týden hokeje dorazilo přes třicet malých hokejistů!

Ve středu 26. ledna se v Litvínově konala náborová akce Českého hokeje. Na Týden hokeje, který se konal pod záštitou projektu Pojď hrát hokej dorazilo přes třicet malých hokejistů.
Více >
Preview - Dorost před 2 dny

Návrat po pauze! Dorost čekají venkovní zápasy s Chomutovem a Kladnem

Litvínovští mladíci odehráli poslední soutěžní utkání 8. ledna, od té doby marně vyhlíží návrat. Kýžená chvíle nadejde tento čtvrtek, kdy vyrazí na žhavý chomutovský led. O víkendu pro změnu odcestují na Kladno a změří síly s tamními Pracovními zálohami.
Více >
×
Dnes v 13:00 | Jun.
HC Kometa Brno
HC VERVA Litvínov
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
PSG Zlín