Zápasy - Dorost 03. 02. 2022, Šimon Kadeřávek

Důležitá výhra dorostenců! Litvínov porazil Třemošnou 4:0

Litvínovskou mládež čekalo domácí utkání s Meteorem Třemošná. Po bezgólovém úvodním dějství se chemici prosadili ve druhé části hry. Jednu trefu dokonce zaznamenali v početní převaze. Další dva zásahy si připsali v poslední dvacetiminutovce.

13. kolo, 03.02.2022, Litvínov, Zimní stadion Ivana Hlinky
logo HC Meteor Třemošná
HC VERVA Litvínov HC Meteor Třemošná

• Střely na branku

• Vyloučení

• Využití

• V oslabení

• Diváků

Branky a nahrávky HC VERVA Litvínov: 24. Čech (Peroutka, Bednařík), 34. Bednařík (Peroutka, Bystřický), 55. Horský (Čech), 60. Kladivo (Šprynar)

• Průběh zápasu

• Rozhodčí

Hlinka – Tichý, Goltsch

Na ledě bylo živo už od samého začátku, protože po třiceti vteřinách zamířil na trestnou lavici litvínovský Šprynar. Hosté z Třemošné ale výhody využít nedokázali. Stejně si počínali o pět minut později, kdy sudí zpozoroval příliš mnoho hráčů na ledě. Dvě minuty nakonec odpykal Pospíšil, ale ani v další početní převaze Meteor neskóroval. Ještě v samotném závěru prvního dějství se poprvé provinili hosté z Třemošné. Domácí však navázali na tradice utkání a také svou výhodu neproměnili.

Prostřední třetina konečně přinesla gólovou radost, po nahrávce Peroutky slavil Dominik Čech. Následovala tři litvínovská vyloučení, v jednu chvíli dokonce hráli chemici ve třech. Jenže Meteoru se v ofenzivě nedařilo. Jak trestat nedisciplinovanost nakonec hostům předvedl Jakub Bednařík. Útočník prostřelil Oršuláka pět vteřin před návratem Holubce na led.

Meteoru se nedařilo, což potvrdila další nevyužitá početní převaha po faulu Bystřického. Domácí v samotnému závěru zabrali, nejdříve se radoval Denis Horský, definitivní gólovou tečku měl na svědomí Jan Kladivo.