Zápas - mládež 22.12.2017
Autor: Martin Stříbrný

MDO: Chemici vynulovali Piráty a ovládli derby na domácím ledě

Foto Reportáž
L i t v í n o v - V posledním předvánočním utkání přivítali mladší dorostenci Litvínova na domácím ledě chomutovské Piráty. Litvínovští po první, bezbrankové třetině vstoupili gólem Hávy do té druhé, a ten byl nakonec i vítězný. Pojistku přidal necelých deset minut před koncem Limanovský, a tak se mohli domácí hokejisté radovat z vyhraného derby před vlastními fanoušky!
22.12.2017
2:0
0:0, 1:0, 1:0

Klika – Minařík, Háva, Kroupa, Jonák, Kadár – Dej, Limanovský, Adámek, Stehlík, Vopat, Slavík, Kudrhalt, Kočárek, Fišer, Nikl, Skuhrovec

Chomutov

Šatný – Němec, Petrásek, Holec, Pöschl, Vaněk, Kovár, Martínek, Klika – Spudich, Králíček, Urych, Príhoda, Kulich, Svoboda, Prokeš, Čech, Koláček, Štefančík, Vrhel
Branky a nahrávky: 22. Háva (Limanovský), 52. Limanovský (Háva, Stehlík). Rozhodčí: Knapík – Kopáč, Tichý. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 98. Střely na branku: 30:20. Průběh utkání: 2:0.