Reportáž ze zápasu

37. kolo, 4.1.2011
4:3
2:0, 1:2, 1:1

Litvínov

Hübl - Černošek, Kubát, Jareš, Švarný, Skuhrovec, Stříteský - Jánský, V. Hübl, Lukeš - Černý, Kracík, Jenáček- Kubinčák, Vopat, Bojer - Maxa, Rindoš, Gerhát

Č. Budějovice

Kovář - Snopek, Kotaška, Kolarz, Ptáček, Novák, Vydarený - Šimánek, Mikeska, Červený - Gulaš, Langhammer, Květoň - Martynek, Kašpařík, Pletka - Kuchejda, Mertl, R. Pšurný
Branky a nahrávky: 5. Černý (Kubát), 14. Švarný (Lukeš, Hübl V.), 24. Hübl V. (Lukeš, Jánský), 53. Černošek (Kracík, Jenáček) - 38. Kuchejda (Pšurný, Mertl), 40. Kuchejda, 42. Gulaš (Květoň). Rozhodčí: Minář, Hrubý - Lhotský, Rozlílek. Vyloučení: 2:6. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváků: 3245. Střely na branku: 34:33.

Podrobnosti nejsou k dispozici

přát. (v Liberci)
27.7.
sobota, 17:00
Statistiky

Statistiky nejsou k dispozici.

Brankáři
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Rozhovory - Dorost dnes

Letos se musíme porvat o medaile, velí Brouček. Na jaké soupeře se těší?

V uplynulém ročníku byl nejproduktivnějším hráčem litvínovského dorostu, zahrál si i za juniory nebo debutoval v reprezentaci. Co říká Dominik Brouček o tom následujícím?
Více >
Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.
Více >
Mládež 05.07.2019

Útočník Jindra je juniorským mistrem světa v inline hokeji

Čeští junioři na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně dosáhli skvělého úspěchu. Ve čtvrtek ve finále turnaje porazili USA 5:2 a vybojovali nejcennější kov. Jedním z hráčů byl i útočník litvínovské juniorky David Jindra.
Více >