Reportáž ze zápasu

19. kolo, 5.11.2010
1:2sn
1:0, 0:1, 0:0 – 0:0

Ml.Boleslav

Schwarz – Jindra, Žabka, Macháček, Marušák, Duben, Hay, Lehikoinen – Janků, Divíšek, Handlovský – Pabiška, Vrbata, Macho – Nouza, Tvrdík, Boháč – Bahenský, Milroy, Hrdel

Litvínov

Fraňek – Černošek, Jareš, Kroupa, Kubát, Švarný, Skuhrovec, Gula – Kracík, Jánský, Trávníček – Ručinský, Jenáček, Kubinčák – Černý, Rindoš, Gerhát – Majdan, Lukeš, V. Hübl
Branky a nahrávky: 15. Tvrdík (Žabka) – 22. Ručinský (Jenáček), 65. Jenáček. Rozhodčí: Mikula, Husička – Barvíř, Blümel. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 3420. Střely na branku: 38:44.

Podrobnosti nejsou k dispozici

přát. (v Liberci)
27.7.
sobota, 17:00
Statistiky

Statistiky nejsou k dispozici.

Brankáři
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Rozhovory - Dorost včera

Letos se musíme porvat o medaile, velí Brouček. Na jaké soupeře se těší?

V uplynulém ročníku byl nejproduktivnějším hráčem litvínovského dorostu, zahrál si i za juniory nebo debutoval v reprezentaci. Co říká Dominik Brouček o tom následujícím?
Více >
Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.
Více >
Mládež 05.07.2019

Útočník Jindra je juniorským mistrem světa v inline hokeji

Čeští junioři na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně dosáhli skvělého úspěchu. Ve čtvrtek ve finále turnaje porazili USA 5:2 a vybojovali nejcennější kov. Jedním z hráčů byl i útočník litvínovské juniorky David Jindra.
Více >