Reportáž ze zápasu

40. kolo, 11.1.2008
2:3sn
0:1, 1:0, 1:1 - 0:0

Znojmo

Trvaj - Bičánek, Chvátal, Jareš, Tesařík, Mojžíš, Kotaška, Švrček - Padělek, Kucharczyk, Haman, Demel, Plášek, Erat, Dopita, Selingr, Meidl, Beroun

Litvínov

Franěk - Kubát, Švarný, L. Poživil, Vobořil, Skuhrovec, Punčochář, O. Poživil, Tůma, Reichel, Kubinčák, Jenáček, Tomas, Benda, Bahenský, Lukeš, Trávníček, Černý, Rindoš, Sklenička, Branda
Branky a nahrávky: 39. Demel (Bičánek), 51. Beroun (Kotaška) - 6. Benda (Lukeš), 45. Jenáček (Kubinčák), rozhodující nájezd Jenáček. Rozhodčí: Šindler - Pešek, Šátava. Vyloučení: 5:7, navíc Trávníček 10 min. osobní trest. Využití: 1:0. Diváci: 2 793. Střely na branku: 35:28. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3.

Podrobnosti nejsou k dispozici

přát. (v Liberci)
27.7.
sobota, 17:00
Statistiky

Statistiky nejsou k dispozici.

Brankáři
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Rozhovory - Dorost dnes

Letos se musíme porvat o medaile, velí Brouček. Na jaké soupeře se těší?

V uplynulém ročníku byl nejproduktivnějším hráčem litvínovského dorostu, zahrál si i za juniory nebo debutoval v reprezentaci. Co říká Dominik Brouček o tom následujícím?
Více >
Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.
Více >
Mládež 05.07.2019

Útočník Jindra je juniorským mistrem světa v inline hokeji

Čeští junioři na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně dosáhli skvělého úspěchu. Ve čtvrtek ve finále turnaje porazili USA 5:2 a vybojovali nejcennější kov. Jedním z hráčů byl i útočník litvínovské juniorky David Jindra.
Více >