Reportáž ze zápasu

16. kolo, 26.10.2007
3:2sn
1:1, 0:1, 1:0 - 0:0

Třinec

Hübl - Bahenský, Bednařík, Benda, Branda, Černý, Janský, Jenáček, Koma, Kubinčák, Lukeš, Machulda, Poživil, Punčochář, Reichel, Rindoš, Sklenička, Skuhrovec, Tůma, Vobořil, Šlégr

Litvínov

Vojtek - Andersons, Hampl, Kolusz, Korhoň, Kroupa, Květoň, Malec, Martynek, Pácal, Peterek, Sekeráš, Seman, Skořepa, Steber, Tomas, Tomík, Zálešák, Štefanka
Branky a nahrávky: 16. Květoň (Peterek), 55. Korhoň (Tomas), rozhodující nájezd Zálešák - 4. Černý (Rindoš), 32. Lukeš (Reichel). Rozhodčí: Minář - Polonyi, Kreuzer. Vyloučení: 5:9, navíc Reichel a Lukeš (oba LIT) 10 minut. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 3305. Střely na branku: 46:39. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2.

Podrobnosti nejsou k dispozici

přát. (v Liberci)
27.7.
sobota, 17:00
Statistiky

Statistiky nejsou k dispozici.

Brankáři
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Rozhovory - Dorost dnes

Letos se musíme porvat o medaile, velí Brouček. Na jaké soupeře se těší?

V uplynulém ročníku byl nejproduktivnějším hráčem litvínovského dorostu, zahrál si i za juniory nebo debutoval v reprezentaci. Co říká Dominik Brouček o tom následujícím?
Více >
Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.
Více >
Mládež 05.07.2019

Útočník Jindra je juniorským mistrem světa v inline hokeji

Čeští junioři na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně dosáhli skvělého úspěchu. Ve čtvrtek ve finále turnaje porazili USA 5:2 a vybojovali nejcennější kov. Jedním z hráčů byl i útočník litvínovské juniorky David Jindra.
Více >