Reportáž ze zápasu

13. kolo, 18.10.2007
2:1pr.
0:0, 0:1, 1:0 - 1:0

Ústí nad Labem

Přikryl - Novotný, Vágner, Hořava, Zeman, Houdek, Ficenc, Pojkar, Zápotočný - Janků, Pazourek, Antoš - Špirko, Martinec, Klimt - Klobouček, Mrázek, Evan - Šaffer, Heřman, Liščák

Litvínov

Franěk - Koma, Hranáč, Vobořil, Skuhrovec, Punčochář, Tůma, Šlégr - Bahenský, Reichel, Lukeš - Benda, Branda, Bednařík - Jánský, Černý, Jenáček - Machulda, Rindoš, Sklenička
Branky a nahrávky: 41. Antoš (Špirko), 61. Novotný (Antoš) - 40. Vobořil (Branda). Rozhodčí: Minář - Lederer, Tošenovjan. Vyloučení: 7:6, navíc Šlégr a Hranáč (oba LIT) 10 min. O.T. Využití: 1:0. Diváci: 4983. Střely na branku: 32:32. Průběh utkání: 0:1, 2:1.

Podrobnosti nejsou k dispozici

přát. (v Liberci)
27.7.
sobota, 17:00
Statistiky

Statistiky nejsou k dispozici.

Brankáři
Tabulka

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Kompletní tabulka
Rozhovory - Dorost včera

Letos se musíme porvat o medaile, velí Brouček. Na jaké soupeře se těší?

V uplynulém ročníku byl nejproduktivnějším hráčem litvínovského dorostu, zahrál si i za juniory nebo debutoval v reprezentaci. Co říká Dominik Brouček o tom následujícím?
Více >
Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.
Více >
Mládež 05.07.2019

Útočník Jindra je juniorským mistrem světa v inline hokeji

Čeští junioři na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně dosáhli skvělého úspěchu. Ve čtvrtek ve finále turnaje porazili USA 5:2 a vybojovali nejcennější kov. Jedním z hráčů byl i útočník litvínovské juniorky David Jindra.
Více >