Klub 24.07.2020
Autor: Klub

Zimní stadion Ivana Hlinky byl pomocí UV záření sterilizován

Během pátku byl celý objekt Zimního stadionu Ivana Hlinky po výskytu pozitivně testovaného hráče A-týmu na Covid-19 sterilizován pomocí UV záření.
Litvínovský svatostánek bude od pátečních večerních hodin zbaven všech mikroorganismů včetně virů. Sterilizaci všech prostor provedla firma Beta Robotics pomocí UV robota Boba, který během pátečního dne postupně sterilizoval místnosti a chodby na ZS Ivana Hlinky "Velice oceňuji rychlý a profesionální zásah společnosti Beta Robotics, která nám vyčistila prostředí v zázemí mužstva, fitnessu, kanceláří i VervaShopu, který je od pondělí v běžném provozu. Zároveň pomocí robota došlo k odvirování i prostorů restaurace, hotelu a kabin mládežnických celků," říká provozní ředitel Kamil Burda.

Co je UV robot?

UV robot je interiérová robotická jednotka, která využívá ultrafialové germicidní záření (UVGI) ke sterilizaci vertikálních i horizontálních povrchů, přičemž dokáže zlikvidovat až 99,9999 % mikroorganismů. Ultrafialové paprsky ničí DNA virů, bakterií a jiných škodlivých mikroorganismů. 

Fotogalerie

Konto našeho srdce 13.01.2021

Konto našeho srdce vám nabízí svou pomoc i v letošním roce

O podporu KONTA NAŠEHO SRDCE mohou požádat lidé, kteří splňují podmínky žadatele o podporu.
Více >
Mládež 08.01.2021

Další pozvánka! Útočník Skuhrovec znovu pojede na kemp reprezentace U18

Litvínovský útočník David Skuhrovec je znovu v nominaci české reprezentace do osmnácti let. Od 10. ledna se zúčastní pětidenního kempu v jihomoravském Vyškově.
Více >
Konto našeho srdce 31.12.2020

Konto našeho srdce opět rozdávalo radost spolku Nové háro

Spolek Nové háro podporuje onkologicky nemocné děti v celé republice. Spolupracujeme spolu již od roku 2019 a pomohli jsme tak celkem osmi dětem a jedné mladé mamince.
Více >