Mládež 24.11.2022
Autor: Jan Jindra

Ve středu proběhl další ročník náborové akce Pojď hrát hokej!

Celorepublikový projekt ”Pojď hrát hokej!” opět přivedl děti na led. Ve středu 23. listopadu se na spodním stadionu uskutečnil další ročník náborové akce v rámci Týdne hokeje. Kluci i holky si mohli vyzkoušet, jak vypadá hokejový trénink pro nejmenší plný her a zábavy na ledě. Pozdravit a zahrát si s dětmi přišli také hráči A-týmu Martin Havelka a Jan Strejček.

Akce se zúčastnilo více než 40 dětí. Malí hokejisté a jejich rodiče byli nejprve seznámeni s tím, jak vypadají hokejové začátky a první kroky v klubu. Promluvil k nim také ředitel Soukromé sportovní školy Pavel Škramlík, který řekl pár slov o vzájemné spolupráci mezi školou a klubem. Děti si vyzkoušely správný hokejový pokřik i přípravu v kabině. Nejvíc se ale všichni těšili na led! Na programu byly nejrůznější zábavné hry. Někteří potřebovali pomoct se samotným bruslením, ti zdatnější zkoušeli různé triky na bruslích, které zlepšují jejich techniku a koordinaci pohybu.

Na ledě se objevil také maskot Vervák, z A-týmu chemiků si pak přišli s dětmi zahrát obránce Jan Strejček a útočník Martin Havelka. Děkujeme všem, kteří si přišli užít zábavné odpoledne na ledě s námi a věříme, že se budeme společně vídat na trénincích! 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený HC VERVA Litvínov (@hcvlitvinov)

Fotogalerie

Zápasy - Junioři 03.12.2022

Ani dnes to juniorům nevyšlo

Litvínov - Po včerejší prohře litvínovští junioři očekávali v dnešní hře zlepšení a výhru, což se však nekonalo a plzeňské hráče neudolali. Ti si odvezli z Litvínova výhru 3:6.
Více >
Zápasy - Dorost 03.12.2022

Litvínovští dorostenci dnes zaslouženě vyhráli

Litvínov - Dnešní zápas začal lepší hrou hostů, to se ale v druhé třetině změnilo a Litvínov bere body za vítězství.
Více >
Zápasy - Junioři 02.12.2022

Litvínovským juniorům se dnes nepovedlo dostat přes Spartu

Litvínov - Litvínovským hráčům dnes nepřálo štěstí a Sparta odjela s výhrou - 3:5.
Více >