To vše bude probíhat i díky partnerům soutěže. Generálním a zároveň titulárním je společnost Škoda Auto, hlavním partnerem společnost Tipsport a novým partnerem Radegast. Všichni, kteří sledují hokejovou extraligu, ví, že je Radegast jejím dlouholetým partnerem, a proto jej moc těší, že v letošní sezóně bude podporovat i esportová klání. Gameři a fanoušci esportové ligy se mohou těšit na soutěže, eventy v Radegastovně a samozřejmě na Ryze hořkou dvanáctku! Během utkání základní části najdou všichni gameři v chatu novou emote ikonku piva, aby mohli góly nebo tvrdé hity pořádně oslavit! Tak na zdraví a na bojovníky, i mimo led! A hodně štěstí všem gamerům v nové sezoně.

Celý draft je možné shlédnout na youtube.

Jaké jsou tedy sestavy týmů pro sezonu 2021/2022?

Pořadí před gamerem označuje, jako kolikátá volba draftu byl vybrán. Nejnižší číslo znamená nejlepší umístění na draftu – tedy #1 je jednička draftu ENYAQ hokejové ligy 2021/2022. Gameři, kteří před sebou čísla nemají, hráli soutěž už vloni nebo byli do týmu vybráni ještě před startem kvalifikací a draftem.

Tým Gamer 1 Gamer 2 Gamer 3 Gamer 4
HC Oceláři Třinec Josef Stachura Dominik Humpál Jakub Michálek
Mountfield HK David Voňka Jaroslav Kašpar #11 Jakub Možný #17 Jeroným Žiak
HC Škoda Plzeň #1 Petr Kubasek #5 Miroslav Veselý #9 Jakub Macek #16 Lukáš Picek