Spojte síly - hra Generali PUK! Dotáhněte Vervu na vrchol!

Generali, hlavní partner Tipsport extraligy, se vrací s úspěšnou hrou Generali PUK. Stačí si do telefonu stáhnout aplikaci Generali PUK, přihlásit se a začít hrát. Teď navíc můžete dotáhnout HC VERVA Litvínov k vítězství v lize!

O co jde? Princip zůstává stejný. Cílem hry je dosáhnout co nejdelší série úspěšných hodů pukem do středového kruhu hokejového hřiště, cestou teď navíc můžete sbírat mince, za které pořídíte různá vylepšení.

Aby to nebylo zase tak moc jednoduché, budete si muset dávat pozor na projíždějící rolbu a zvukové vlny od fanoušků, které s vaším pukem mohou "zamávat". Při každém pokusu je tak třeba zvážit potřebný směr i sílu hodu!

Ve hře můžete hrát za HC VERVA Litvínov, největší novinkou je totiž virtuální liga, která kopíruje skutečný rozpis Tipsport extraligy.

Stačí si na začátku vybrat komu fandíte a společně s dalšími fanoušky HC VERVA Litvínov usilovat o co nejlepší skóre v každém zápase! V daném utkání se do celkového skóre jednoho týmu sčítají vždy nejvyšší výsledky jeho hráčů.

Tým, který bude mít na konci utkání v součtu více bodů, vyhraje a získá tři body do tabulky virtuální ligy Generali PUK. Dostanete HC VERVA Litvínov na vrchol?

Hru Generali PUK si můžete stáhnout do telefonů a tabletů s operačními systém Android a iOS.

Apple iOS: zde
https://itunes.apple.com/cz/app/generali-puk/id1193164058?mt=8

Android: zde
https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.generali.puk