Na ledě středočeského městečka šlo černožluté komando rychle do vedení díky Kokymu, který se prosadil v oslabení. Svého spoluhráče napodobil Čermák, na jeho trefu ale kladenští odpověděli. Litvínov do konce třetiny slavil ještě dvě branky a šel do kabin s tříbrankovým vedením.

Druhé dějství přineslo gólové žně. Brankový účet otevřel domácí Trojna, reakcí však byly dvě litvínovské trefy. Kladenští se nechtěli vzdát snadno a bojovali. Během druhé dvacetiminutovky přidali další dva zásahy. Mladíci ze severu Čech se nenechali zahanbit a udržovali si stálý odstup. Třetí část hry už byla v režii Litvínova, po jednom zářezu zaznamenal Prejza, Čermák a Voženílek. Skóre nakonec ukazovalo stav 4:12 ve prospěch hostů. V součtu branek si připsal čtyři branky Koky, hattrick nastřílel Prejza s Čermákem.

V nedělním zápase narazili litvínovští na mostecké Lvi, ti si vypracovali brzo dvoubrankové vedení. Jejich aktivitu zmírnil černožlutým gólem Halada. Most ale náskok ještě navýšil. Na začátku druhé třetiny se prosadil Srbecký, který tak posunul Litvínov na dostřel jedné branky. Poté přišla mocná mostecká ofenziva.

Lvi se prosadili sedmkrát, na rozdíl od hostů, kteří zaznamenali pouze tři branky. Závěrečné dějství otevřel svou brankou Halada, což byla pouze labutí píseň. Most od 42. minuty nastřílel pět gólů a rozhodl o jednoznačné výhře.

7. kolo

Pracovní zálohy Kladno – HC Litvínov 4:12 (1:4, 3:5, 0:3)

Branky a nahrávky: 13. Trojna (Hanáček), 20. Trojna, 25. Hanáček (Froněk), 30. Valeš (Sobota) - 4. Koky, 9. Čermák (Prejza, Zíma), 14. Leitner, 14. Koky, 22. Koky, 23. Prejza, 29. Prejza (Koky), 30. Čermák (Sýkora), 37. Koky, 49. Prejza (Koky), 59. Čermák (Havlík, Srbecký), 60. Voženílek

Pracovní zálohy Kladno: Dušánek (Pospíšil) - Bacílek, Sobota, Froněk, Hanáček, Kadrle, Pavlis, Trojna, Valeš, Barták, Bušina, Javůrek, Frolík

HC Litvínov: Hauptvogel (30. Trejbal) - Havlík, Fišer, Zíma, Trachta, Sýkora, Handlíř, Halada - Leitner, Koky, Prejza, Srbecký, Voženílek, Suchánek, Efler, Čermák

8. kolo

MOSTEČTÍ LVI – HC Litvínov 15:5 (3:1, 7:3, 5:1)

Branky a nahrávky: 9. Novotný, 10. Peroutka (Dostál), 15. Peroutka (Dostál), 21. Bednařík (Šulc, Záhejský), 25. Popadinec (Bednařík, Záhejský), 31. Bednařík, 31. Šulc (Peroutka, Dostál), 32. Popadinec (Záhejský, Bednařík), 38. Bednářík (Peroutka, Šulc). 39. Šulc, 42. Bednařík (Záhejský), 49. Dostál, 51. Peroutka (Bednařík, Novotný), 53. Peroutka (Dostál), 58. Záhejský - 11. Halada (Koky), 21. Srbecký, 25. Efler, 36. Koky (Zíma), 40. Halada

MOSTEČTÍ LVI: Macek (30. Smrček) - Pátek, Podkul, Šulc, Kraus, Novotný - Baumgartner, Bednařík, Záhejský, Peroutka, Popadinec, Dostál