Členové HC Litvínov, sportovní spolek budou nově po dobu omezení a do doby úplného rozvolnění ohledně hokejové sezóny platit pouze 250 korun měsíčně, tedy polovinu současných členských příspěvků. Vedení spolku tak reaguje na aktuální pandemickou situaci, která donutila Český hokej zrušit všechny mládežnické soutěže. Možné úpravy mohou nastat po ukončení hokejové sezóny 2020/2021.

Přestože ve čtvrtek poslanecká sněmovna neodsouhlasila prodloužení nouzového stavu, tak je vývoj pro nás i nadále nepřehledný. Vedení spolku se rozhodlo neotevírat fitness centrum, rozcvičovnu ani žádné další prostory pro komerční využití. Prostory nebudou zpřístupněny veřejnosti. Nadále budeme sledovat aktuální vývoj situace a s ohledem na absolutní ochranu A-týmu a mládežnických družstev budeme postupovat v souladu s hygienickými pravidly.