Rozhovory 05.12.2021
Autor: Šimon Kadeřávek

Poučili jsme se a dokázali jsme udržet vedení, chválí spoluhráče Denis Godla

Litvínov prolomil smůlu a konečně bodoval, chemikům se zadařilo na ledě Karlových Varů. Přestože domácí Vervu přestříleli, nezvítězili. Zády týmu Vladimíra Růžičky totiž kryl Denis Godla, ten do sítě pustil jen dva pokusy.

Utkání hrané o druhou adventní neděli začalo zhurta, po deseti minutách pálil přesně Estephan. Útočníkovi nahrával Baláž, jenž navázal na svůj gól z předchozího kola. Krátce nato slavil Kudrna. Energetici se nehodlali vzdát, protože reakce přilétla z hole Koblasy. Skóre se nakonec měnilo až v závěrečném dějství, kdy tři body vystřelil Litvínovu Zdráhal. V 56. minutě korigoval stav zvláštním zásahem karlovarský Černoch.

Díky dobrému vstupu jste získali cenné body…

Pro nás jsou to důležité body, protože hodně zápasů jsme si prohráli prakticky sami. V utkání s Olomoucí jsme neudrželi vedení, takže jsem rád, že se to dnes povedlo.

Jak vidíte situaci okolo branky Černocha?

Vyrazil jsem kotouč, zároveň přede mnou zabrzdil a měl jsem sníh ve tváři. V té chvíli jsem puk ztratil. Trochu do mě vletěl, sice nechtěně, ale nadzdvihnul mě. Nevím, jestli měla branka platit, ale určitě si celou situaci rozebereme na videu.

V závěru hrála Energie v šesti, byly to těžké vteřiny?

Bylo to náročně, dnes jsme měli několik oslabení. Ty jsme ale zvládli dobře a skoro k ničemu jsme je nepustili. Sice několikrát vystřelili, ale zvládli jsme to a jsme rádi za tři body.

V dalším kole čeká Vervu Zlín. Jak bude probíhat příprava?

Liga je vyrovnaná a každý soupeř má svou kvalitu. Zlín v posledních zápasech získává body proti silným týmům, takže hokej hrát určitě umí. Musíme zabrat a přivézt důležité body.

Konto našeho srdce 19.05.2022

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >