Zažíváte skvělý vstup do sezony. Tři výhry ze čtyř zápasů. Doufali jste vůbec v tak dobrý vstup do soutěže?

Určitě jsme doufali, loni se juniorce nepovedlo postoupit do play-off a řekli jsme si, že to musíme změnit. Začalo to už letní přípravou, kterou jsme myslím všichni odmakali. Po prázdninách jsme pokračovali s přípravou jak na ledě, tak na suchu. V polovině srpna jsme odehráli Memoriál Petra Kalivody, kde jsme s kvalitními soupeři sehráli dobrá utkání, každý se mohl poučit z vlastních chyb a zaměřit se na jejich odstranění.

V posledním utkání jste porazili Piráty. Jak bys zhodnotil toto utkání?

Myslím, že v celém utkání jsme měli na vrh, měli jsme lepší pohyb než soupeř a dodržovali jsme to, co po nás chtěli trenéři. Na konci utkání jsme měli pár zbytečných vyloučení a dostali hloupé dva góly, ale zaslouženě jsme vyhráli.

Byli jste na utkání více namotivovaní? Přeci jenom, zápasy s Piráty jsou vždy výjimečné.

S Piráty to má vždycky větší náboj, o to krásnější potom je, když vyhrajete. Před sezonou jsme s Piráty hráli přátelské utkáni, kde jsme taky dokázali zvítězit. Budeme rádi, pokud to takhle bude pokračovat.

Po prvních čtyřech zápasech si v tabulce produktivity celé soutěže v TOP deset. Jak si zatím spokojen se svými individuálními výkony?

Samozřejmě jsem rád, že to tam spadne, ale jsou to pouze čtyři první zápasy. Nedělal bych z toho nějaké závěry, sezóna je ještě dlouhá. Stejně jako já, tak celý tým teď budeme makat, abychom na konci sezóny byli v tabulce co nejvýše to půjde.