Tiskové zprávy 29.07.2022
Autor: Vladislav Kollert

Pawel Zygmunt podepsal roční prodloužení smlouvy s Litvínovem

Polský reprezentační útočník Pawel Zygmunt prodloužil s Litvínovem smlouvu na jeden rok. „Pawel Zygmunt je stále mladým hráčem, kterému chceme dát prostor rozvíjet svůj potenciál. Jsme moc rádi, že jsme se dohodli na jeho pokračování,” říká generální ředitel klubu Pavel Hynek.

Pawel Zygmunt má za sebou zatím tři sezóny v černožlutém dresu, ve kterých dohromady odehrál 120 utkání a připsal si 23 kanadských bodů. Nyní je jisté, že na severu Čech přidá i čtvrtý extraligový ročník. „Jsem velice rád, že jsem od klubu dostal důvěru. Udělám vše proto, abych týmu pomohl v boji o přední pozice tabulky," říká polský forvard.

Statistiky Pawla Zygmunta:

Zápasy - Junioři před 3 dny

Domácí vítězná šňůra juniorů pokračuje, Litvínov porazil Jihlavu 5:1

L i t v í n o v - Litvínovští junioři navázali na úspěšné domácí zápasy a porazili Jihlavu 5:1.
Více >
Konto našeho srdce 05.09.2022

Kontovka rozdávala radost v Kadani

Každý rok již pravidelně vyhlašuje Konto našeho srdce pro své fanoušky soutěž „Kontovka“. Pravidla jsou jednoduchá. Každý, kdo se chce zůčastnit této soutěže, si vybere jednoho i více hráčů a pravidelně v extraligové sezóně platí za jejich kanadské body částkou od 50 korun výše, dle vlastního uvážení.
Více >
Mládež 25.08.2022

Staň se hokejovým rozhodčím! Český hokej spouští náborovou kampaň I ty můžeš pískat hokej

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky.
Více >