Rozhovory - Junioři 04.04.2022
Autor: Lukáš Bolech

Odmakali jsme to jako jeden tým, hlásí hrdě Skuhrovec

David Skuhrovec krátce shrnul rozhodující zápas o setrvání v extralize juniorů. Celý tým si byl vědom náročnosti zápasu a skvěle se dokázal připravit.

Jak bys shrnul baráž s Přerovem?

„Tak, pro nás to byla těžká série. Ve čtvrtek jsme na ně v prvním zápase vlítli, nepustili jsme je vůbec k ničemu. V sobotu jsme k nim přijeli s tím, že to tak nějak půjde samo, ale oni nás honem rychle vyvedli z omylu. Přišlo na ně hodně lidí, takže jsme z toho byli takoví zaleklí.”

Ale dnes jste se na ně připravili...

„Dneska jsme to prostě odtahali, odtahali jsme to jako tým. Všichni jsme chtěli a to co jsme tam předvedli tu poslední dvacetiminutovku, to bylo neuvěřitelný. To bylo fakt neuvěřitelný! Odmakali jsme to jako jeden tým.”

Konto našeho srdce dnes

Hokejisté Litvínova podpoří Run and Help v Teplicích

Litvínovští hokejisté opět podpoří charitativní projekt Run and Help. Hráči Vervy se do této akce zapojili již v minulosti. Letos charitativní běh na teplických Stínadlech poběží útočníci Matěj Chalupa s Martinem Havelkou a brankář Denis Godla. Zapojit se můžete i vy!
Více >
Žáci 24.04.2022

Litvínovský výběr ročníků 2007-2008 ovládl mezinárodní turnaj v Zell Am See

Litvínovští zástupci ročníků 2007-2008 odcestovali do rakouského Zell Am See na mezinárodní turnaj "World Tournament 2022" a vedli si parádně. Mladí hokejisté se probojovali až do finále turnaje, kde porazili finský výběr TNC Hockey 4:3 po samostaných nájezdech a slaví zisk zlatých medailí.
Více >
Žáci 21.04.2022

Osmáci přebrali medaile a pohár za přeborníka Ústeckého kraje

Osmá třída prožila výborný ročník. Po vítězství v základní skupině vyhrála i následnou nadstavbu a slaví tak vítězství v Ústeckém kraji.
Více >