Fanoušci 24.03.2017
Autor: Redakce

O rozlučku se sezónou byl velký zájem

Na Zimním stadiónu Ivana Hlinky se dnes uskutečnila rozlučka fanoušků a hráčů se sezónou 2016/2017, organizovaná HC VERVA Litvínov a fanklubem Ropáci on Tour.
Potvrdilo se, že město Litvínov a jeho okolí je hokeji zaslíbený region.

Zklamání z vyřazení v play off pomalu odeznívá. Brzy snad ve všech převládne pocit z velmi dobré základní části, ve které se Litvínov oproti minulému ročníku zlepšil o osm míst.

Na ozvučený led Hlinkova stadión si přišlo na půldruhé hodiny zabruslit a setkat se s hráči na dvě stovky žlutočerných příznivců.
Nechyběli kapitán týmu Michal Trávníček, Viktor Hübl, František Lukeš, Filip Pavlík, Martin Hanzl a další.

Jaroslav Janus byl nominován do národního týmu své země a už je na Slovensku. Do českého týmu byl povolán Robin Hanzl, který dnes na ledě nechyběl. Ač zranění či po zranění, dorazili na trestnou lavici a spoustu podpisů rozdali i obránci Tomáš Pavelka a Daniel Sørvik.
Celkem bylo k dispozici fanouškům třiadvadvacet hráčů.

Místopředseda představenstva klubu Krzysztof Zdziarski a vedoucí marketingu Jan Klobouček předali na ledě grandkartu Benziny v hodnotě tisíc korun na pohonné hmoty – palivo Verva – třem fanouškům, kteří vlastním vozem nejvíce jezdili na venkovní zápasy. Kartu převzali Ivoš Šída, ing. Milan Špinka a Němec Jan Heydenreich. Pozdravit fandy přišel také generální manažer klubu Robert Kysela.

Příznivci se na ledě s hráči fotili a odnášeli si jejich autogramy, prostor byl i na popovídání, možnost zastřílet si na figurínu v brance.

Tak nashledanou v sezóně 2017/2018!

Fotogalerie

Rozhovory - Junioři 11.07.2019

Kapitán juniorky Bartoš: Na loňskou sezonu chceme navázat. Změnu pravidel vítá

Do startu DHL Juniorské ligy akademií zbývají ještě téměř dva měsíce, týmy už však za sebou mají velkou část letní přípravy. V krátkém rozhovoru se o změnách pravidel, cílech do dalšího ročníku a letní přestávce rozpovídal kapitán Dan Bartoš.
Více >
Mládež 05.07.2019

Útočník Jindra je juniorským mistrem světa v inline hokeji

Čeští junioři na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně dosáhli skvělého úspěchu. Ve čtvrtek ve finále turnaje porazili USA 5:2 a vybojovali nejcennější kov. Jedním z hráčů byl i útočník litvínovské juniorky David Jindra.
Více >
Mládež 04.07.2019

Svoboda byl nominován na kemp U20 ve Finsku

Další pozvánku na kemp reprezentace do dvaceti let obdrželo jedno z příjemných překvapení loňské sezony - Přemysl Svoboda. Mladý útočník se v červenci zúčastní přípravného kempu a čtyř zápasů ve finském Vierumäki.
Více >