Fanoušci 24.03.2017
Autor: Redakce

O rozlučku se sezónou byl velký zájem

Na Zimním stadiónu Ivana Hlinky se dnes uskutečnila rozlučka fanoušků a hráčů se sezónou 2016/2017, organizovaná HC VERVA Litvínov a fanklubem Ropáci on Tour.
Potvrdilo se, že město Litvínov a jeho okolí je hokeji zaslíbený region.

Zklamání z vyřazení v play off pomalu odeznívá. Brzy snad ve všech převládne pocit z velmi dobré základní části, ve které se Litvínov oproti minulému ročníku zlepšil o osm míst.

Na ozvučený led Hlinkova stadión si přišlo na půldruhé hodiny zabruslit a setkat se s hráči na dvě stovky žlutočerných příznivců.
Nechyběli kapitán týmu Michal Trávníček, Viktor Hübl, František Lukeš, Filip Pavlík, Martin Hanzl a další.

Jaroslav Janus byl nominován do národního týmu své země a už je na Slovensku. Do českého týmu byl povolán Robin Hanzl, který dnes na ledě nechyběl. Ač zranění či po zranění, dorazili na trestnou lavici a spoustu podpisů rozdali i obránci Tomáš Pavelka a Daniel Sørvik.
Celkem bylo k dispozici fanouškům třiadvadvacet hráčů.

Místopředseda představenstva klubu Krzysztof Zdziarski a vedoucí marketingu Jan Klobouček předali na ledě grandkartu Benziny v hodnotě tisíc korun na pohonné hmoty – palivo Verva – třem fanouškům, kteří vlastním vozem nejvíce jezdili na venkovní zápasy. Kartu převzali Ivoš Šída, ing. Milan Špinka a Němec Jan Heydenreich. Pozdravit fandy přišel také generální manažer klubu Robert Kysela.

Příznivci se na ledě s hráči fotili a odnášeli si jejich autogramy, prostor byl i na popovídání, možnost zastřílet si na figurínu v brance.

Tak nashledanou v sezóně 2017/2018!

Fotogalerie

Zápasy - Junioři včera

Vítězný návrat! Junioři doma srazili Kladno 4:3

L i t v í n o v - Litvínovská juniorka dnes na domácím ledě uspěla a přehrála kladenské Rytíře 4:3. V napínavém duelu došlo k několika obratům, vítěznou branku dal na konci druhé periody Jakub Šarlinger. Už zítra se černožlutí postaví Českým Budějovicím.
Více >
Preview - Dorost včera

Dokáže dorost proti Hvězdě prolomit smůlu?

Tvrzníkovy svěřence čeká v sobotu cesta do Prahy, kde se utkají s Hvězdou. Po třech neúspěšných zápasech se dorostenci pokusí od 12:00 opět zvítězit a dotáhnout se na vedoucí týmy.
Více >
Zápasy - Dorost před 2 dny

Podkrušnohorské derby ovládly Karlovy Vary. Litvínov prohrál 1:5

L i t v í n o v - I přes aktivní vstup do zápasu se dorostencům nepodařilo vstřelit branku, a tak se prosadili karlovarští. Ti dali čtyři branky v řadě. Na ně dokázal zareagovat pouze Adámek, po kterém přidali hosté ještě jednu branku. Derby tedy ovládli již šest zápasů v řadě neporažení Energetici.
Více >
×
Dnes v 17:00 | Jun.
Litvínov mládež
HC MOUNTFIELD
×
Dnes v 12:00 | Dor.
HC Hvězda Praha
Litvínov mládež