Zdráhal na Karjala Cupu

Karjala Cup začal ve čtvrtek 10. 11. utkání Česka se Švédskem. Litvínovský reprezentant Patrik Zdráhal sledoval zápas pouze z tribuny. Příležitost dostal ve druhém zápase, ve kterém český výběr nastoupil proti Finsku. Zdráhal si připsal asistenci při prvním českém gólu z hole Jiřího Smejkala. Třetí duel proti Švýcarsku zůstal pro litvínovského útočníka bezbodový. Patrik Zdráhal si tak ve dvou zápasech připsal asistenci.

Sukeľ a Godla na Německém poháru

Reprezentační pozvánku ze své země dostal také Matúš Sukeľ, který patřil mezi nejzkušenější hráče slovenského výběru. “Když jsem se podíval na nominaci, říkal jsem si, že stárnu. Patřil jsem mezi nejzkušenější hráče v mužstvu,” uvedl Sukeľ ještě před začátkem turnaje v Německu. V Litvínově nosí slovenský útočník nově kapitánské “céčko”. “V první okamžik mě to nenapadlo, ale později mi došlo, jaké hráče a kapitány Litvínov vychoval. Cítím o to větší zodpovědnost a čest. Ještě když jsem první cizinec s céčkem v klubu,” říká nový litvínovský kapitán. Důležitého postavení dostal také na Německém poháru, kde figuroval v pozici asistenta kapitána Rosandiče. Favorité na vítěze turnaje nakonec obsadili poslední místo.

Denis Godla v Německu odchytal první zápas turnaje. V úvodním duelu s Rakouskem inkasoval tři branky při prohře 2:3 v prodloužení.

Polsko ovládlo Baltic Challenge Cup

Polsko během reprezentační přestávky sehrálo mezinárodní turnaj v Litvě. Na úvod porazili naši severní sousedé domácí Litvu 4:2, když útočník Pawel Zygmunt pečetil vítězství trefou do prázdné branky. V dalším zápase Polsko deklasovalo B-tým Lotyšska 9:0, Pawel Zygmunt si připsal jednu branku a dvě asistence. Na závěr potom polsky národní tým zvítězil nad Estonskem 5:3.