Konto našeho srdce 22.08.2022
Autor: Libor Weber

Konto našeho srdce a Rotaract Most pomohli Karolínce a spolku Diahelp

V sobotu 20. srpna proběhl, jako každý rok, florbalový zápas, který organizuje náš partner Rotaract club Most. Dohodli jsme se, že výtěžek z tohoto sportovního utkání použijeme na pomoc malé nemocné Karolínce a spolku Diahelp Most. Částku zdvojnásobíme využitím transparentního účtu Konta našeho srdce, kam přispíváte i vy, naši fanoušci klubu. Dvouletá Karolínka trpí dětskou mozkovou obrnou všech končetin, hypotonií trupu a epilepsií. Lékařská predikce byla, že zůstane celý svůj život ležícím pacientem.

Díky pravidelnému cvičení a rehabilitacím se posouvá a Karolínky stav se zlepšuje. Její maminka nás požádala o měsíční rehabilitační pobyt Reha Motion v Klimkovicích spojených i s doplňkovým programem Snoezelen. Tento rehabilitační poukaz v podobě šeku na částku 17 470 Kč jsme předali v mostecké sportovní hale. Za klub šek předal kapitán Petr Straka a Libor Weber a za Rotaract club Most president Jakub Machovec a pan Tomáš Tvrzník. Dále jsme společně věnovali spolku Diahelp Most částku 8 000 Kč na zakoupení pomůcek pro mladé diabetiky. Jedeme v tom spolu, děkujeme za vaše celoroční příspěvky na transparentní účet Konta našeho srdce.

Fotogalerie

Zápasy - Junioři 03.12.2022

Ani dnes to juniorům nevyšlo

Litvínov - Po včerejší prohře litvínovští junioři očekávali v dnešní hře zlepšení a výhru, což se však nekonalo a plzeňské hráče neudolali. Ti si odvezli z Litvínova výhru 3:6.
Více >
Zápasy - Dorost 03.12.2022

Litvínovští dorostenci dnes zaslouženě vyhráli

Litvínov - Dnešní zápas začal lepší hrou hostů, to se ale v druhé třetině změnilo a Litvínov bere body za vítězství.
Více >
Zápasy - Junioři 02.12.2022

Litvínovským juniorům se dnes nepovedlo dostat přes Spartu

Litvínov - Litvínovským hráčům dnes nepřálo štěstí a Sparta odjela s výhrou - 3:5.
Více >