Mládež 27.05.2018
Autor: Klára Červená

Kluci zvládli hrát proti starším hokejistům, říká Jaroslav Hübl

Sezona se jim celkem vydařila. Na turnaji pátých tříd se vyšplhali nad pražskou Spartu. Dokonce si odnesli bronz. Trenér Jaroslav Hübl shrnul průběh sezony páté třídy.
Celou sezonu pátá třída podávala kvalitní výkony. „Se sezonou jsem celkem spokojený, přestože jsme stáli proti starším klukům. Vsadili jsme na ročník narození, kdežto ostatní mužstva hrála na mladší žáky, tak se v jednom týmu setkaly dva ročníky. Překvapilo mě, jak dobře kluci zvládli hrát proti starším hokejistům, než byli oni sami,“ myslí si trenér páté třídy Jaroslav Hübl. Přesto se jedna překážka našla. „Problémem bylo, že si naši kluci moc nevěřili, když nastoupili starší hokejisté. Ne, že by se úplně báli hrát, ale sebevědomí neměli takové, jako kdyby se měli utkat se stejně starými soupeři. Přeci jen bylo vidět, že ostatní jsou větší a silnější. Trochu nás přetlačili, ale jinak si myslím, že jsme podávali dobré výkony,“ vysvětlil trenér.

Na velikonočním turnaji pátých tříd se svěřencům Jaroslava Hübla podařilo ukořistit bronzovou medaili. „Kluci na turnaji překvapili, protože hráli opravdu skvěle. Zúčastnilo se hodně silných a kvalitních mužstev, tak i bronz je velký úspěch,“ řekl Hübl. Nejlepším střelcem turnaje se stal Jakub Petružálek. „Přestože Jakub Petružálek věkově patří do nižší třídy, hrál výborně. Navíc hodně trénoval, ale přestože mu turnaj vyšel, měl by střelbu ještě zlepšit. Šance má ale velké. U Sebastiána Prejzy je to obráceně. Má vynikající střelu a výborné zakončení, jen na bruslení by měl trochu zapracovat. Největší oporou týmu byl ale Jindřich Koky,“ uzavřel trenér.
Konto našeho srdce 12.08.2022

Hlavní partner STEBAL pomohl Vítkovi z Ústí nad Labem

Čtyřletý Vítek Heřmánek trpí Downovým syndromem. Od narození podstupuje rehabilitace, ergoterapie, navštěvuje psychologa, logopeda a s rodiči chodí na hipoterapie, canisterapie, plavání a navštěvuje kroužky s dětmi kvůli socializaci.
Více >
Konto našeho srdce 28.07.2022

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.
Více >
Konto našeho srdce 20.07.2022

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.
Více >