Mládež 27.12.2015
Autor: Martin Stříbrný

Kluci do toho dají všechno, o finále se porveme, říká odhodlaně Petr Franěk

Sedmáci Litvínova dnes odehráli první tři utkání na silně obsazeném turnaji ve Zlíně. V nichž si připsali dvě výhry a jednu porážku, zítra se tak porvou o finále s domácím Zlínem! Utkání to bude jistě těžké, kouč chemiků Petr Franěk ale věří, že Litvínovští se o velké finále porvou a domácí favority jistě potrápí.

Jak byste zhodnotil první hrací den? 


Myslím si, že jsme dnes odehráli tři velice kvalitní utkání. Dvakrát jsme dokázali zvítězit, navíc s dobrými soupeři a jednou to nevyšlo. Z mého pohledu kluci bojovali, všechno odjezdili. První dvě utkání odehráli výborně, v tom třetím už si myslím, že nám došly síly. Vítkovice byly lepší, vyhrály zaslouženě.


Zítra odehrajete semifinále se Zlínem. Určitě to bude těžké utkání, s čím do něho půjdete?


Zase do něj půjdeme s cílem vyhrát. Tuším, že to bude další kvalitní utkání. Jsou zde skvělé týmy, není zde snad ani jeden, který by něco neuměl. Bude to jistě vyrovnané utkání. Přeji si, abychom se do velkého finále dostali my, ale zítra vyhraje ten šťastnější. Klukům věřím, že to zvládnou a finále si zahrajeme my! 

Junioři dnes

PŘEHLED: Kdo v juniorce střežil brankoviště?

Sezona 2019/20 je pro litvínovskou juniorku už nějakou dobu u konce. V následujících týdnech se podíváme na letošní výkony černožlutých mladíků, postupně shrneme ročník v podání brankářů, obránců a útočníků. Jak si vedli maskovaní muži?
Více >
Žáci před 2 dny

SOUHRN: Litvínovská pátá třída obsadila osmou příčku, podívejte se na průběh sezony

Jedno utkání zbývalo odehrát severočeským páťákům, ti o něj samozřejmě přišli kvůli pandemii koronaviru. Nade vší pochybnost by ale udrželi osmé místo a zakončili by na něm celý ročník. Jaký průběh měla celá sezona a kdo svými výkony vynikal?
Více >
Mládež 26.03.2020

Prohlášení předsedy HC Litvínov Kamila Havelky ke COVID-19

Prohlášení předsedy mládeže HC Litvínov, sportovní spolek.
Více >