Verva si pojistila urostlého obránce Romana Graborenka, který uspěl v Litvínově na měsíční zkoušce do konce sezóny. Klub s ním bude nadále vyjednávat o prodloužení smlouvy do další sezóny. Běloruský reprezentant odehrál v černožlutých barvách celkem devět duelů, ve kterých si připsal dvě asistence. Během zápasů byl hodně vytěžovaný a jeho průměrný čas na ledě se blížil k 23 minutám na utkání. „Roman potvrdil předpoklady kvůli kterým jsme ho do klubu pozvali na zkoušku, a proto jsme se rozhodli uplatnit opci, která byla v dohodě. Nadále s ním jednáme o budoucnosti v našem klubu,“ říká generální ředitel Jiří Šlégr.

Obránce Jakub Suchánek, který přišel Litvínovu vypomoci z Jihlavy na severu Čech končí. Klub se s Duklou v listopadu dohodl na hostování do konce ledna a Jihlava projevila zájem o jeho návrat zpět do svého kádru. Defenzivní obránce odehrál v Litvínově 29 zápasů s bilancí dvou asistencí. Svůj poslední zápas za Litvínov odehraje v úterý proti Mladé Boleslavi a po utkání se přesune zpět do Jihlavy. „Situace ohledně dalšího působení Jakuba Suchánka v našem týmu je bohužel vzhledem k jeho platné smlouvě s Jihlavou pro nás aktuálně neřešitelná. Nenašli jsme s Duklou Jihlava shodu k vzájemné výměně hráčů. Jakubovi děkujeme za jeho odvedené služby v našem klubu,“ dodává Šlégr na závěr.