Jak hodnotíš utkání?

Těžký zápas. Začali jsme dobře, ale pak jsme dostali zbytečné góly v první třetině. Druhou třetinu si myslím, že byl Třinec lepší. Ve třetí se hra vyrovnala, ale už jsme nedokázali vyrovnat, což je škoda.

Dávali si na vás po první třetině hráči Třince větší pozor?

Trochu to zatáhli. Hráli dobře z obrany a drželi střední pásmo, takže bylo těžké se u nich v útočném pásmu prosadit. Třinec hrál dobře.

Jaká to pro tebe byla premiéra před domácím publikem?

Prohrálo se, takže nic moc. Ale nedá se nic dělat. Po pauze jsou další zápasy, tak se na ně musíme připravit, protože je poslední část sezony hodně důležitá. Každý ví, o co hrajeme a musíme se na to připravit.

Vaše formace vypadá, že jste si sedli a hráli jste opravdu dobře..

Dnes nám to docela šlo. Začali jsme dobře, dali jsme v prvním střídání gól, takže to pomůže. Zápas jsme nehráli špatně, ale ten gól nám bohužel na konci chyběl.

Jak se ti hrálo v lajně s Richardem Jarůškem a Martinem Hanzlem? Sedlo vám to?

Myslím si, že určitě. Byl to první zápas, který jsem s nimi hrál,  doufám, že se tam s nimi udržím.

Jaké máš pocity zatím z tvých dvou odehraných zápasů?

První zápas v Pardubicích výhra, takže super a dnes to byla škoda. Zápas jsme odmakali, ale bohužel to nevyšlo. Pocit mám i z dnešního zápasu dobrý, protože tým šlapal, ale na konci jsme nedokázali vyrovnat.

Jak tě překvapilo, že se v závěru přestupního období ozval Litvínov?

Na Slovensku se mi dařilo. Litvínov mě oslovil a mě to zaujalo. Chci týmu pomoci, proto jsem tady.

Je to velká šance se zase ukázat v extralize?

Myslím si, že na extraligu mám. Je to pro mě velká šance se tu zase ukázat.