Tento týden jste prohráli obě utkání a propadli jste se na poslední místo tabulky. V čem vidíš hlavní příčiny porážek s Chomutovem a Budějovicemi?

Do obou utkání jsme vstoupili špatně, zdálo se mi, jak kdybychom si ze začátku ani nevěřili.

V derby jste dlouho dotahovali, nakonec jste těsně podlehli. Mohla za špatný vstup do utkání nekoncentrovanost?

Jak jsem říkal, ten zápas nám od začátku nevycházel, ale myslím, že od druhé třetiny jsme byli lepší. Nepadalo nám to tam a soupeř vstřelil další dvě branky. Do poslední třetiny jsme si něco řekli a byli jasně lepší, bohužel jsme to už nedotáhli do konce.

Na konci duel ještě zpestřila hromadná bitka…

Bylo to vyhrocené už od začátku, na začátku druhé třetiny jsme si s jejich kapitánem říkali, že se to popere. A taky že jo. Na konci najel jeden z našich hráčů do jejich gólmana a najednou byli všichni v sobě, pak to ještě gradovalo na trestné lavici.

Na jih Čech jste jeli v plné sestavě, přesto vám zápas nevyšel. Byl ve hře velký rozdíl oproti utkání s Chomutovem?

Ten zápas mi připadal úplně stejný jako s Chomutovem. Špatně jsme začali, pak jsme se do zápasu vrátili a soupeř nám zase odskočil.

Zbývají poslední dvě klání, ve kterých hrajete v podstatě o vše. S čím do nich půjdete?

Půjdeme do nich s tím, že tam chceme nechat všechno, protože nám vlastně nic jiného nezbývá. Musíme hrát lépe než doteď.

Na čem musíte do čtvrtka zapracovat?

Určitě na hře v obranném a středním pásmu, protože co jsme tam dnes předvedli, bylo jako horor. Nebýt Zajdy (Šimon Zajíček, pozn. red.) v bráně, tak jsme mohli dostat víc gólů. Co tam dnes zase chytil bylo až neskutečné.