Rozhovory 05.11.2018
Autor: Tereza Čubanová

Bylo to ubojované vítězství, říká Juraj Mikúš

Litvínov v nedělním utkání vyhrál na ledě posledního Chomutova. Bylo to již druhé podkrušnohorské derby této sezóny. Piráti Vervu pěkně potrápili, dokonce dokázali vstřelit i první branku utkání, ta byla ale jejich poslední. Chemici pak totiž vstřelili ještě dvě. ”Dáváme málo gólů. Na každé přečíslení nebo šanci se strašně nadřeme,” smutní Juraj Mikúš.
Verva urvala na ledě Chomutova dva body. Rozhodující gól v prodloužení vstřelil právě Juraj Mikúš. "Trochu šťastný gól, protože jejich gólman chytal výborně. Ale jsou to dva body." Chemici se opět nedostali přes svou hranici 2 gólů. Trefil se i kapitán Michal Trávníček. Ač Litvínov Piráty přestřílel, na ledě to tolik znát nebylo. Pro diváky nepěkný hokej, který až do třetí třetiny hlásil skóre 0:0. Hokejisty teď čeká reprezentační pauza a mohou tak na své produktivitě zapracovat. "Přiznám se, že jsme rádi za reprezentační přestávku, pár dní oddychneme..," zmínil se v rozhovoru útočník Mikúš.
Mládež dnes

Čtyři hráči Litvínova nominováni na kemp VTM U14

Na jednodenním kempu krajského výběru do čtrnácti let, konaném 24.11. v Mostě, budou i čtyři hokejisté Litvínova. Mezi nominovanými jsou Sam Otruba, Jan Dufek, Jan Peroutka a Lukáš Tůma.
Mládež dnes

Osm hráčů deváté třídy v nominaci krajského výběru

Osm litvínovských zástupců čeká jednodenní kemp v rámci VTM. Akce se koná 24.11. v Mostě.
Zápasy - Junioři včera

Junioři nezvládli vyrovnaný zápas, proti Spartě prohráli 2:3

L i t v í n o v - Junioři byli v celém zápase vždy o krok pozadu, když šla Sparta třikrát do vedení. Chemici zvládli dvakrát vyrovnat, ale na třetí branku odpověď nenašli. Oběma týmům se povedlo vstřelit spornou branku, která vyvolala vášně v obou táborech. Ta sparťanská se nakonec stala vítěznou.