Rozhovory 05.11.2018
Autor: Tereza Čubanová

Bylo to ubojované vítězství, říká Juraj Mikúš

Litvínov v nedělním utkání vyhrál na ledě posledního Chomutova. Bylo to již druhé podkrušnohorské derby této sezóny. Piráti Vervu pěkně potrápili, dokonce dokázali vstřelit i první branku utkání, ta byla ale jejich poslední. Chemici pak totiž vstřelili ještě dvě. ”Dáváme málo gólů. Na každé přečíslení nebo šanci se strašně nadřeme,” smutní Juraj Mikúš.
Verva urvala na ledě Chomutova dva body. Rozhodující gól v prodloužení vstřelil právě Juraj Mikúš. "Trochu šťastný gól, protože jejich gólman chytal výborně. Ale jsou to dva body." Chemici se opět nedostali přes svou hranici 2 gólů. Trefil se i kapitán Michal Trávníček. Ač Litvínov Piráty přestřílel, na ledě to tolik znát nebylo. Pro diváky nepěkný hokej, který až do třetí třetiny hlásil skóre 0:0. Hokejisty teď čeká reprezentační pauza a mohou tak na své produktivitě zapracovat. "Přiznám se, že jsme rádi za reprezentační přestávku, pár dní oddychneme..," zmínil se v rozhovoru útočník Mikúš.
Žáci 20.06.2019

Třeťáci si zpestřili letní přípravu plaváním

Třetí třída v rámci letní přípravy navštívila plavecký bazén, kde absolvovala další z mnoha tréninků.
Konto našeho srdce 18.06.2019

Konto našeho srdce podpořilo spolek Nové háro a pomohlo získat Karolínce paruku z pravých vlasů

Konto našeho srdce opět rozdávalo radost a podpořilo spolek Nové háro. Cílem bylo splnit Karolínce, která podstupuje onkologickou léčbu, přání získat paruku z pravých vlasů.