Klub před 3 dny
Autor: Ondřej Vlk

Informace o předprodeji permanentních vstupenek a přípravných utkáních

Klub přináší všem fanouškům litvínovského hokeje informace o předprodeji permanentních vstupenek na sezónu 2020/2021 a o přípravných duelech v rámci turnaje Generali Česká Cup.

Permanentní vstupenky na sezónu 2020/2021:

Vzhledem k situaci v České republice s pandemií koronaviru COVID-19 nebude spuštěn prodej permanentních vstupenek 1. srpna, jak bývalo zvykem v předchozích letech. "Stále není jasné, jak se bude situace ohledně startu nového ročníku Tipsport extraligy vyvíjet. Nemůžeme teď zajistit permanentkářům místa, na která mají rezervaci, protože se musíme řídit nařízeními Ministerstva zdravotnictví. Věříme, že se v nejbližších týdnech situace vyjasní a budeme schopni dát našim fanouškům podrobné informace a včas spustit předprodej před startem nového ročníku soutěže. Musíme se připravit na několik možných variant omezení počtu diváků v hledišti, a proto zvažujeme i možnost venkovní obrazovky," říká marketingový ředitel klubu Jan Klobouček.

Přípravné zápasy v rámci turnaje Generali Česká Cup:

Úvodní dva duely litvínovských hokejistů v premiérovém ročníku turnaje Generali Česká Cup byly odloženy z důvodu aktuální situace kolem A-týmu, který musí dodržet povinnou karanténu po nákaze jednoho z hráčů kádru koronavirem COVID-19. Dohrávka prvního utkání v Liberci je naplánována na pátek 14. srpna. O dohrávce utkání s Mladou Boleslaví se jedná, jasno by mělo být začátkem příštího týdne. Informace ohledně předprodeje na utkání turnaje Generali Česká Cup klub přinese s předstihem před prvním utkáním na ZS Ivana Hlinky. Vzhledem k nařízení vlády ČR je pravděpodobné, že se vstupenky budou prodávat pouze v omezeném počtu, tak aby klub splnil veškerá vládní nařízení. "Budeme sledovat aktuální vývoj situace, abychom mohli našim fanouškům před prvním přípravným zápasem na ZS Ivana Hlinky přinést, co možná nejpřesnější informace. Budeme veřejnost s předstihem informovat o nařízeních a omezeních, které se utkání budou týkat a následně také o krocích které klub připraví. Vždy bude naší prioritou zdraví fanoušků, nicméně naše další postupy budou jednoduché, logické a povedou ke spokojenosti loňských permanentkářů i ostatních fanoušků" vysvětluje Jan Klobouček.

Nastalá situace není pro nikoho jednoduchá. Děkujeme všem našim příznivcům za podporu a trpělivost v této těžké době. 
Konto našeho srdce 27.07.2020

Konto našeho srdce se spolkem Nové háro splnily Barunce sen o novém pokojíčku

Při březnové sbírce na vlasatém zápase jsme spolu s vámi vybrali na paruku pro onkologicky nemocnou mladou maminku Janu. Peníze ze sbírky jsme předali Novému háru a to rozhodlo, že z peněz, které se vybrali nad rámec paruky, použijí na pomoc 13leté slečně Barunce z Lounska, která si prošla onkologickou léčbou.
Více >
Mládež 25.07.2020

Poděkování HC Litoměřice, Auto Horejsek a společnosti Beta Robotics

Velké poděkování do HC Stadionu Litoměřice, předsedovi Danielovi Sadilovi, panu Renému Horejskovi (Auto Horejsek) a společnosti Beta Robotics. Díky spolupráci mezi našimi kluby a osobním přátelským vztahům s představiteli HC Stadion Litoměřice, se nám podařilo velmi rychle vyřešit problém spojený s výskytem pozitivně testovaného hráče na COVID...
Více >
Mládež 14.07.2020

Shánět prostředky je těžké, ale o budoucnost litvínovského hokeje se nebojím, říká Kamil Havelka

Šéf litvínovské mládeže Kamil Havelka se v obsáhlém rozhovoru rozpovídal o aktuální ekonomické situaci, spolupráci s A-týmem nebo vývoji mladých hráčů.
Více >