Klub 04.12.2019
Autor: Ondřej Vlk

Verva vypraví na Open Air do Drážďan vlak!

Zápas pod širým nebem se nezadržitelně blíží! Open Air v německých Drážďanech startuje už 4. ledna a mezi fanoušky se množí řada dotazů, jakým způsobem klub vyřeší dopravu na tuto velkolepou akci. Pro všechny litvínovské fanoušky máme dobrou zprávu. Klub vypraví do Drážďan vlak s osmi vagóny.
Vedení Litvínova se dohodlo Českými drahami na vypravení vlakového speciálu do Drážďan na Open Air 2020. Vlaková souprava bude čítat osm vagónů, které vyrazí přímou cestou z mosteckého nádraží do německých Drážďan. Po skončení celé akce odjede vlak opět přímou cestou na mostecké vlakové nádraží. S ohledem na dotaci klubu na jízdné je cena zpáteční jízdenky symbolicky 100,-Kč. 

Cena Místo odjezdu a čas Místo návratu a čas
100,-KčNádraží Most (bude upřesněn)Nádraží Drážďany 45 min. po akci

Prodej jízdenek ve VervaShopu v otevíracích hodinách. ONLINE PRODEJ BYL DOČASNĚ VYPRODÁN. O UVOLNĚNÍ DALŠÍCH JÍZDENEK DO ONLINE PRODEJE VÁS BUDEME INFORMOVAT.

Nástupní místo v Mostě:

Nástupní místo v Drážďanech:

Mládež před 3 dny

ALTISPORT CHALLENGE: Vítězem tréninkové výzvy se stal útočník Daniel Dej

V průběhu nouzového stavu probíhala na sociálních sítích tréninková výzva Altisport Challenge, ve které měli hráči nebo trenéři mládeže ukázat, jak by měl vypadat trénink v době karantény.
Více >
Konto našeho srdce 01.06.2020

Konto našeho srdce spolu s partnerem Inno Comp Bohemia pomohlo opět Kačence

Kačenka si prošla mozkovou obrnou a v únoru oslavila již své 9. narozeniny. Jako dárek od nás dostala poukaz na intenzivní rehabilitaci Klim therapy, kterou nastupuje 3. června. Šek na částku 63 860 korun Kačence předali za společnost Inno Comp Bohemia ředitel Ing. Tomáš Francírek a za hráče A-týmu útočník Richard Jarůšek.
Více >
Rozhovory - Žáci 27.05.2020

Maštalířský: Radši mám nahrávku než gól. Jaký má hokejový cíl?

Nejproduktivnější hráč ústecké skupiny v soutěži devátých tříd? Matěj Maštalířský. Čtrnáctiletý útočník v uplynulém ročníku bodově řádil a od nadcházející sezony bude bojovat o místo v sestavě litvínovského dorostu.
Více >