Klub před 3 dny
Autor: Ondřej Vlk

Verva vypraví na Open Air do Drážďan vlak!

Zápas pod širým nebem se nezadržitelně blíží! Open Air v německých Drážďanech startuje už 4. ledna a mezi fanoušky se množí řada dotazů, jakým způsobem klub vyřeší dopravu na tuto velkolepou akci. Pro všechny litvínovské fanoušky máme dobrou zprávu. Klub vypraví do Drážďan vlak s osmi vagóny.
Vedení Litvínova se dohodlo Českými drahami na vypravení vlakového speciálu do Drážďan na Open Air 2020. Vlaková souprava bude čítat osm vagónů, které vyrazí přímou cestou z mosteckého nádraží do německých Drážďan. Po skončení celé akce odjede vlak opět přímou cestou na mostecké vlakové nádraží. S ohledem na dotaci klubu na jízdné je cena zpáteční jízdenky symbolicky 100,-Kč. 

Cena Místo odjezdu a čas Místo návratu a čas
100,-KčNádraží Most (bude upřesněn)Nádraží Drážďany 45 min. po akci

Prodej jízdenek ve VervaShopu v otevíracích hodinách. ONLINE PRODEJ BYL DOČASNĚ VYPRODÁN. O UVOLNĚNÍ DALŠÍCH JÍZDENEK DO ONLINE PRODEJE VÁS BUDEME INFORMOVAT.

Nástupní místo v Mostě:

Nástupní místo v Drážďanech:

Mládež včera

Jan Myšák nominován na přípravný kemp před MS do dvaceti let

Litvínovský útočník Jan Myšák si vysloužil nominaci na kemp reprezentace do dvaceti let. Mladý útočník tak s 38 dalšími hokejisty zabojuje o účast na domácím mistrovství světa, které se koná na přelomu roku.
Více >
Preview - Dorost včera

Nadstavba pro dorostence pokračuje výjezdem do Liberce

Dorostenci se po zvládnutém domácím utkání znovu vydají na výjezd. Tentokrát je čeká utkání ve městě pod Ještědem, kde sehrají důležitý zápas proti místním Bílým Tygrům. Ti se doma v rámci nadstavby představí poprvé, a to v sobotu od 16:00.
Více >
Zápasy - Dorost včera

Druhá domácí výhra! Dorostenci přetlačili Třinec 3:2

Litvínov přivítal na svém ledě soupeře, který se potácí na chvostu tabulky. V rámci 3. kola ELIOD Extraligy dorostu změřili Severočeši síly s Třincem. Hosté sice dvakrát vedli, ale černožlutí se pokaždé na soupeře dotáhli. Obrat domácí dokonali v samostatných nájezdech a připsali si druhou výhru v tabulce o pořadí v play off.
Více >
×
Dnes v 17:00 | Jun.
Litvínov mládež
HC Energie Karlovy Vary