Klub 04.12.2019
Autor: Ondřej Vlk

Verva vypraví na Open Air do Drážďan vlak!

Zápas pod širým nebem se nezadržitelně blíží! Open Air v německých Drážďanech startuje už 4. ledna a mezi fanoušky se množí řada dotazů, jakým způsobem klub vyřeší dopravu na tuto velkolepou akci. Pro všechny litvínovské fanoušky máme dobrou zprávu. Klub vypraví do Drážďan vlak s osmi vagóny.
Vedení Litvínova se dohodlo Českými drahami na vypravení vlakového speciálu do Drážďan na Open Air 2020. Vlaková souprava bude čítat osm vagónů, které vyrazí přímou cestou z mosteckého nádraží do německých Drážďan. Po skončení celé akce odjede vlak opět přímou cestou na mostecké vlakové nádraží. S ohledem na dotaci klubu na jízdné je cena zpáteční jízdenky symbolicky 100,-Kč. 

Cena Místo odjezdu a čas Místo návratu a čas
100,-KčNádraží Most (bude upřesněn)Nádraží Drážďany 45 min. po akci

Prodej jízdenek ve VervaShopu v otevíracích hodinách. ONLINE PRODEJ BYL DOČASNĚ VYPRODÁN. O UVOLNĚNÍ DALŠÍCH JÍZDENEK DO ONLINE PRODEJE VÁS BUDEME INFORMOVAT.

Nástupní místo v Mostě:

Nástupní místo v Drážďanech:

Konto našeho srdce 13.01.2021

Konto našeho srdce vám nabízí svou pomoc i v letošním roce

O podporu KONTA NAŠEHO SRDCE mohou požádat lidé, kteří splňují podmínky žadatele o podporu.
Více >
Mládež 08.01.2021

Další pozvánka! Útočník Skuhrovec znovu pojede na kemp reprezentace U18

Litvínovský útočník David Skuhrovec je znovu v nominaci české reprezentace do osmnácti let. Od 10. ledna se zúčastní pětidenního kempu v jihomoravském Vyškově.
Více >
Konto našeho srdce 31.12.2020

Konto našeho srdce opět rozdávalo radost spolku Nové háro

Spolek Nové háro podporuje onkologicky nemocné děti v celé republice. Spolupracujeme spolu již od roku 2019 a pomohli jsme tak celkem osmi dětem a jedné mladé mamince.
Více >
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
HC Oceláři Třinec