Rozhovory 20.09.2019
Autor: Šimon Kadeřávek

Chyběla nám větší touha po vítězství, hodnotí těsný výsledek Viktor Hübl

Litvínov má za sebou domácí utkání, ve kterém se střetl s pardubickým Dynamem. Verva zažila smolný zápas, Východočeši díky dvěma brankám utkání vyhráli a připsali si první výhru v sezoně. Jediným střelcem černožlutých se stal Viktor Hübl.
Fanoušci doufali ve zlepšení především ve střelbě, ta byla klíčem problému při utkání s Plzní. Verva si během druhého domácího zápasu připsala 35 střel, což bylo o šest více než hostující Pardubice. Očekávaná výhra však nepřišla. „Pardubice předvedly větší bojovnost,“ načal zápasové hodnocení Hübl.

„Chtěli jsme soupeře zatlačit a dostat ho pod tlak,“ pokračoval. Severočeši přitom mohli jít rychle do vedení, když Petružálek trefil v 10. minutě tyčku. „Začali jsme hrát až po obdrženém gólu,“ řekl smutně útočník. Na mysli měl první branku, jenž měl na svědomí Kindl.

Litvínov Dynamo přestřílel, ale kýžené brankové hody nepřišly. „Chybí nám tlak do brány,“ snažil se najít problém Hübl. „Musíme poctivě střílet a doufat, že se nám puk dobře odrazí,“ navrhl řešení. „Já věřím, že pěkné góly přijdou,“ dodal s nadějí.

Achillovou patu Vervy jsou také přesilové hry, v dnešním zápase měli Severočeši k dispozici tři, ale ani jedna nebyla úspěšná. „Těžko říct,“ hledala marně slova litvínovská legenda. „Jedna se nám povedla, ale jak jsem řekl, chybí nám tlak do brány,“ řekl Hübl.

Litvínov se musí, co nejrychleji sebrat, jelikož ho v neděli čeká silný Třinec. Aktuálně mají černožlutí na svém kontě jednu výhru a dvě prohry, což není ideální start. „Musíme mít větší obětavost,“ burcuje své spoluhráče střelec. „Musíme se z toho poučit a potrénovat,“ uzavřel černožlutý matador.

Podívejte se na celý rozhovor s Viktorem Hüblem:

Fotogalerie

Zápasy - Dorost včera

Kladenský direkt, dorostenci nestačili na Rytíře a prohráli vysoko 1:5

Litvínovští dorostenci chtěli dát zapomenout na předešlý neúspěch proti Mladé Boleslavi, kdy selhali až v závěrečném prodloužení. Na ledě Kladna se ale nic neodvíjelo podle jejich představ, chemici rychle inkasovali a po patnácti minutách hry prohrávali 0:3. Jediný zásah Severočechů zajistil Vít Beran, černožlutí nakonec padli 1:5.
Žáci před 2 dny

DEVÍTKA: Demolice Loun a těsná prohra s Energií

Nový ročník před nedávnem odstartovali i litvínovští deváťáci. Černožlutí mládežníci vstoupili do soutěže vysokým vítězstvím proti Lounům, o týden později ale ve vyrovnaném duelu nestačili na Karlovy Vary.