A-tým 17.04.2009
Autor: Redakce

Vladimír Machulda jubilantem

Bývalý vynikající útočník HC Litvínov a v současnosti člen představenstva HC Litvínov, a.s. ing. Vladimír Machulda oslaví v pondělí 20. dubna šedesátiny. U příležitosti jeho životního jubilea mu jistě i Vaším jménem srdečně blahopřejeme!
Vladimír Machulda starší přezdívaný 'Mašek' je členem první silné litvínovské generace odchovanců, jejíž zástupci se výrazně prosadili na československé a někteří i na mezinárodní hokejové scéně. Stal se mistrem republiky v dorostu pod trenérem Ludvíkem Thůmou (1966). Již v 18 letech byl nejlepším střelcem klubu v nejvyšší soutěži. Nejlepší ligový ročník odehrál v sezóně 1977/78, kdy ke stříbrným medailím Litvínova přispěl dvaceti vstřelenými brankami. Celkem v první lize odehrál 333 zápasů (další přidal v Pardubicích), nastřílel 90 branek.
Jako trenér získal mistrovský titul s litvínovským dorostem, v roce 1990 pracoval jako předseda klubu. Z jeho synů se výrazně v hokejovém světě prosadil Vladimír.
Do dalších let přejeme hodně svěžesti, zdraví a elánu.
Preview - Junioři včera

Junioři míří do Hradce, čeká je souboj s Mountfieldem

Junioři mají zápasový víkend. V pátek odehráli první přípravné utkání na venkovní půdě a v sobotu už míří do Hradce Králové. Mountfield má v zádech tři výhry a pyšní se prvními příčkami v tabulce. Podaří se chemikům zlomit rozjetou hradeckou šňůru? Zápas začíná v 12.00 hodin.
Více >
Zápasy - Junioři včera

Junioři zvítězili, z Pardubic vezou plný počet bodů

Litvínovští junioři vyrazili k prvnímu venkovnímu utkání v letošní sezoně do Pardubic. Na ledě Dynama se chemikům podařilo v první třetině vstřelit tři branky. Gólový náskok sice domácí snížili, ale vyrovnat se jim nepoštěstilo. V závěru zápasu se o poslední branku postaral Tim Danielčák.
Více >
Preview - Dorost před 2 dny

Dorost čeká těžká bitva, do Litvínova zavítají rozjeté Karlovy Vary

Jako by na sebe narazily dva různé světy, domácí dorostenci se potýkají se střídavou výkonností. Hosté z Karlových Varů prožívají hvězdný vstup do soutěže, protože ještě neochutnali hořkost porážky. Chemici budou usilovat o zaskočení favorita od 13:00.
Více >
×
Dnes v 12:15 | Jun.
Mountfield HK
HC VERVA Litvínov
×
Dnes v 13:00 | Dor.
HC VERVA Litvínov
HC Energie Karlovy Vary