Bývalý vynikající útočník HC Litvínov a v současnosti člen představenstva HC Litvínov, a.s. ing. Vladimír Machulda oslaví v pondělí 20. dubna šedesátiny. U příležitosti jeho životního jubilea mu jistě i Vaším jménem srdečně blahopřejeme!
Vladimír Machulda starší přezdívaný 'Mašek' je členem první silné litvínovské generace odchovanců, jejíž zástupci se výrazně prosadili na československé a někteří i na mezinárodní hokejové scéně. Stal se mistrem republiky v dorostu pod trenérem Ludvíkem Thůmou (1966). Již v 18 letech byl nejlepším střelcem klubu v nejvyšší soutěži. Nejlepší ligový ročník odehrál v sezóně 1977/78, kdy ke stříbrným medailím Litvínova přispěl dvaceti vstřelenými brankami. Celkem v první lize odehrál 333 zápasů (další přidal v Pardubicích), nastřílel 90 branek.
Jako trenér získal mistrovský titul s litvínovským dorostem, v roce 1990 pracoval jako předseda klubu. Z jeho synů se výrazně v hokejovém světě prosadil Vladimír.
Do dalších let přejeme hodně svěžesti, zdraví a elánu.