Významní partneři


Unipetrol
http://www.unipetrol.cz/cs/Stranky/default.aspx   

Unipetrol (oficiálně UNIPETROL, a. s.) je akciová společnost, která se zabývá rafinérskou a petrochemickou výrobou a prodejem v České republice a středoevropském regionu. Patří mezi deset největších českých firem podle tržeb. Vznikla v roce 1994 a od roku 2004 je součástí skupiny PKN Orlen, která vlastní 63 % akcií ve společnosti. Do Unipetrolu byly postupně začleněny společnosti Kaučuk, Chemopetrol, Benzina, Paramo, Koramo (v roce 2003 sloučené se společností Paramo), Česká rafinérská, Unipetrol Trade, Spolana a Unipetrol Rafinérie.

PETROTRANS, s.r.o.
www.petrotrans.cz

PETROTRANS, s.r.o. se zabývá automobilovou cisternovou dopravou kapalných ropných produktů, zejména pohonných hmot (motorové nafty a benzínů), leteckých a technických benzínů, petroleje, topných, motorových, převodových a průmyslových olejů, lihu, aditiv apod. PETROTRANS, s.r.o. patří mezi největší silniční dopravce PHL (pohonných látek) v České republice. Svým zastoupením v jednotlivých regionech dopravně pokrývá celé území republiky a příhraničí sousedících států. Jednotlivá vozidla jsou v optimálním počtu rozmístěna na stanovištích Kralupy nad Vltavou, Litvínov, Třemošná, Smyslov u Tábora, Cerekvice nad Bystřicí, Loukov u Kroměříže a Střelice u Brna. Kromě řetězců čerpacích stanic nejvýznamnějších subjektů na trhu (Benzina, Shell, Makro, Tesco atd.) zavážíme také stovky jednotlivých zásobovacích míst (čerpací stanice, dopravní, zemědělské a stavební podniky, kotelny atd.).

Unipetrol Doprava
www.unipetroldoprava.cz

Společnost Unipetrol Doprava se zabývá dopravou a přepravou zejména chemických produktů po železnici.
Unipetrol Doprava je komplexním železničním podnikem, který nabízí zákazníkovi široké portfolio služeb.
Mezi zákazníky patří společnosti chemického holdingu Orlen Group a dále mnoho dalších externích zákazníků, kterými jsou významné železniční zasilatelské společnosti, zahraniční dopravní společnosti a chemické závody bez vazby na holding.

BPA sport marketing a.s.
http://www.bpa.cz/

BPA sport marketing a.s. působí na českém reklamním trhu od roku 1993, tedy téměř od samého zrodu reklamního trhu v České republice. S využitím svých dlouholetých zkušeností se ve své činnosti zaměřuje na poskytování komplexních služeb z oblasti marketingu, sponzoringu a reklamy v souvislosti se sportovními projekty.