8. třída

zápasdatumstadiondomácí hosté  
1. so 15.9.2018 Litvínov  Litvínov  Děčín  13:0
2. ne 16.9.2018 Most  Most  Litvínov  2:11
3. so 22.9.2018 Litvínov  Litvínov  Karlovy Vary  4:1
4. pá 28.9.2018 Chomutov  Chomutov  Litvínov  6:6
5. so 6.10.2018 Litvínov  Litvínov  Mannheim  10:0
6. ne 7.10.2018 Litvínov  Litvínov  Mannheim  10:1
7. so 13.10.2018 Litvínov  Litvínov  Ústí nad Labem  5:1
8. so 20.10.2018 Litoměřice  Litoměřice  Litvínov  0:15
9. so 27.10.2018 Děčín  Děčín  Litvínov  1:12
10. so 3.11.2018 Most  Most  Litvínov  1:13
11. ne 4.11.2018 Karlovy Vary  Karlovy Vary  Litvínov  3:10
12. so 10.11.2018 Litvínov  Litvínov  Chomutov  6:2
13. so 24.11.2018 Mannheim  Mannheim  Litvínov  2:10
26. ne 25.11.2018 Mannheim  Mannheim  Litvínov  3:6
14. so 1.12.2018 Ústí nad Labem  Ústí nad Labem  Litvínov  2:9
15. so 8.12.2018 Litvínov  Litvínov  Litoměřice  9:5
16. so 15.12.2018 Litvínov  Litvínov  Děčín  12:0
17. ne 16.12.2018 Litvínov  Litvínov  Most  15:1
18. so 5.1.2019 Litvínov  Litvínov  Karlovy Vary  5:0
19. ne 6.1.2019 Chomutov  Chomutov  Litvínov  2:4
20. ne 20.1.2019 Litvínov  Litvínov  Ústí nad Labem  8:4
21. st 30.1.2019 Litoměřice  Litoměřice  Litvínov  1:15
22. ne 3.2.2019 Děčín  Děčín  Litvínov  2:9
24. so 16.2.2019 Karlovy Vary  Karlovy Vary  Litvínov  2:5
23. út 26.2.2019 Litvínov  Litvínov  Most  9:2
25. čt 7.3.2019 Litvínov  Litvínov  Chomutov  5:4
27. čt 21.3.2019 Ústí nad Labem  Ústí nad Labem  Litvínov  2:6
28. so 23.3.2019 Litvínov  Litvínov  Litoměřice  19:0
MMČR1 st 27.3.2019 Ostrava  Plzeň  Litvínov  1:9
MMČR2 čt 28.3.2019 Ostrava  Litvínov  Ml.Boleslav  6:2
MMČR3 pá 29.3.2019 Ostrava  Brno  Litvínov  2:5
MMČR4 so 30.3.2019 Ostrava  Litvínov  Vítkovice  6:4
MMČR5 ne 31.3.2019 Ostrava  Sparta  Litvínov  5:4sn
Tabulka
P Tým Tým Z S B
1. SPA Sparta 52 194:116 108
2. TRI Třinec 52 187:130 106
3. MBL Mladá Boleslav 52 167:126 97
4. LIB Liberec 52 152:118 93
5. PLZ Plzeň 52 170:128 91
6. HKM Hradec Králové 52 144:127 89
7. PCE Pardubice 52 141:146 81
8. VIT Vítkovice 52 130:142 74
9. KOM Kometa 52 144:152 73
10. KVA Karlovy Vary 52 145:176 73
11. LIT Litvínov 52 133:146 72
12. OLO Olomouc 52 105:156 59
13. ZLN Zlín 52 108:178 43
14. CEB Č.Budějovice 52 128:207 33
Kompletní tabulka
Junioři včera

Rozpis Extraligy juniorů: koho na úvod soutěže vyzve Litvínov?

Litvínovští junioři už znají jízdní řád nejvyšší soutěže pro sezonu 2021/22. Extraliga juniorů odstartuje v pátek 10. září.
Více >
Konto našeho srdce 27.04.2021

Společně s ČSOB, Medicco a Wegget jsme pomohli malému Darýskovi a slečně Johance

Konto našeho srdce s podporou ČSOB, partnery Medicco, s.r.o. a Wegett.cz pomohlo malému Darýskovi a slečně Johance.
Více >
Mládež 16.04.2021

Útočník David Skuhrovec je v nominaci na MS do osmnácti let

Skvělá zpráva přišla z jihomoravského Vyškova. Trenéři reprezentační osmnáctky zveřejnili zúženou soupisku na mistrovství světa do osmnácti let, na které figuruje i litvínovský útočník David Skuhrovec.
Více >