Zápasy 15. 12. 2012, Lucie Lobo

Junioři: Litvínov těsně zdolal Slavii!

26. kolo odehráli junioři na ledě pražské Slavie. Úvodní třetina nepřinesla žádnou branku, v začátku byla lepší Slavie. Postupně se však síly vyrovnaly a pár pěkných šancí měl i hostující Litvínov. V druhém dějství nejprve rozvlnil síť Jakub Šrámek, hned na to ale vyrovnal domácí Tomek. O tři minuty později s velkým štěstím dostal Litvínov do vedení Jan Strejček. Dále navýšil náskok chemiků David Cvrk v přesilové hře a do kabin se odcházelo za stavu příznivějšího pro hosty 1:3. Ve třetí třetině ještě zdramatizoval utkání Moravec. Domácí ke konci hráli bez gólmana, ale ani to jim k brance nepomohlo a Litvínov si odvezl domů všechny tři body.