Zápasy - Dorost 26. 11. 2022, Barbora Kaftanová

Dorostenci venku rozstříleli Tábor a získali tři body

T á b o r - Celý zápas v Táboře se nesl v duchu hostující převahy. Litvínovští dokázali dát góly nejen z přesilovky, ale i mimo ni, díky čemuž si připsali vysoké vítězství.

Branky a nahrávky HC Tábor: 15. Eremiáš

Branky a nahrávky HC VERVA Litvínov: 8. Tůma (M. Peroutka, J. Peroutka), 19. Raichl (Winkelhöfer), 25. Soušek (Tomaník, Raichl), 41. J. Peroutka (Bednařík), 48. Raichl (J. Peroutka)

0:1, 1:1, 1:5

Hacaperka – Sýkora, Hošťálek

Šrámek – Honzík, Bačo, Jaroš, Jirášek, Šťastný, Mrázek, Céza – Hlavín, Vrba, Mohyla, Bouška, Pospíchal, Němeček, Eremiáš, Vlček, Dohnal, Suchan.

Balík – Soušek, Žák, Prokeš, Winkelhöfer, Břenda, Kladivo, Liška – Tomaník, Bednařík, Horský, Dostál, M. Peroutka, Raichl, J. Peroutka, Sander, Tůma, Koky.

Dnešní zápas se uskutečnil v Táboře. První gól zápasu padl v 8. minutě, a to již po dvou vyloučeních na obou stranách. M. Peroutka spolu s J. Peroutkou asistovali Lukáši Tůmovi ke skóre - 0:1. Na to odpověděl Tábor až v 15. minutě gólem domácího hráče Marka Eremiáše bez asistence - 1:1. Následovalo oslabení domácích, kterého využil litvínovský tým k prostřelení brankáře. Václav Raichl dostal nahrávku Winkelhöfera a tu procedil do branky - 1:2.

Do druhého dějství Litvínov opět vstoupil brankou: konkrétně střílel Petr Soušek, kterému asistovali hráči Raichl a Tomaník - 1:3. Do konce druhé třetiny nepadl již žádný jiný gól, přestože hosté hráli dvě minuty v oslabení.

Třetí třetina se nesla v duchu hostujících hráčů. Ve 41. minutě vstřelil Jan Peroutka gól s asistencí Bednaříka - 1:4. Následovalo oslabení domácích po vyloučení jejich hráče za podrážení. Toho dokázali využít litvínovští hráči a Václav Raichl znovu zabodoval po nahrávce Peroutky - 1:5. Poté byl vyloučen hráč hostů za nedovolené bránění, ale stav utkání to již nezměnilo.