Zápasy - Dorost 27.09.2021
Autor: Ondřej Mach

Třetí třetina rozhodla. Dorostenci podlehli Bílým Tygrům 2:5

Foto Reportáž
Litvínovský dorost nenavázal na čtvrteční kanonádu proti PZ Kladno a na domácím ledě prohrál s Libercem. Na porážce 2:5 měla zásadní podíl nepovedená třetí třetina, ve které černožlutí třikrát inkasovali.
6. kolo, 25.9.2021
Litvínov, Zimní stadion Ivana Hlinky
2:5
1:1, 1:1, 0:3

Kokhanin – Soušek, Síč, Vyhlídal, Bystřický, Prokeš, Dudáček – Ščislák, Horský, Maštalířský, Liška, Bednařík, Raichl, Šprynar, Peroutka, Tůma.

Liberec

Branky a nahrávky

4. Maštalířský (Bystřický, Šprynar), 32. Bednařík (Maštalířský)
12. Král (Prokůpek), 21. Janata (Shpilka), 49. Prokůpek (Vološín), 51. Hois (Janata, Jakubec), 59. Shpilka

1:0, 1:2, 2:2, 2:5

Začátek střetnutí vyšel lépe domácím, ve 4. minutě otevřel skóre v přesilové hře Matěj Maštalířský. Bílí Tygři se vyrovnání dočkali zhruba o osm minut později: jejich první branku vsítil Adam Král, asistencí se na ní podílel Prokůpek.

Z prostřední periody uběhlo pouze dvacet vteřin, když se mezi střelce zapsal Radek Janata. Domácí dvě minuty po jeho trefě hráli přesilovou hru, vyrovnání se ale dočkali až po polovině duelu. Smírný stav svým sedmým gólem v probíhajícím ročníku zařídil Jakub Bednařík

Poslední dvacetiminutovka se plně odehrávala v režii Liberce. Ve 49. minutě strhl vedení na jeho stranu Tomáš Prokůpek, dvě minuty nato skóroval Vojtěch Hois a brankový účet zápasu uzavřel Vasyl Shpilka. Chemici tak padli v poměru 2:5.

2 Matias Kokhanin 4 4 87,9

Tabulka bude zveřejněna se začátkem soutěže.

Konto našeho srdce 28.07.2022

Honza Myšák s Kontem našeho srdce pomohli nevidomým a slabozrakým v Mostě

Oblastní pobočka neziskové organizace SONS v Mostě, které pomáhá nevidomým a slabozrakým klientům, se na nás obrátila s prosbou o obnovu jejich kancelářského vybavení. To stávající již po dlouhých letech dosloužilo, a proto nás kontaktovala paní Věra Metelková a požádala charitativní projekt Konto našeho srdce o pomoc.
Konto našeho srdce 20.07.2022

Metalboří přispělo malému bojovníkovi částkou 50 000 Kč

Spolek Metalboří přichystal na 25. června festival metalové hudby v Horním Jiřetíně, který by mohl pomoci tam, kde je třeba. Myšlenku propojili s Kontem našeho srdce a během koncertu se vybrala částka, kterou organizátoři dorovnali do částky 50 000 Kč.